Provázkové záclony

Provázkové záclony jsou funkční a dokonale oživí interiér

Krásné záclony svědčí o tom, že je daný interiér nemovitosti obydlený. Pokud ale nechcete mít pouze jakousi zástěrku toho, že již skutečně bydlíte, zvolíte nějaký zajímavý model, který vytvoří z vašich vnitřních prostor dokonalý originál se vším všudy. Naším tipem jsou provázkové záclony, jejichž přednosti si představíme a doporučíme i spolehlivého prodejce, v jehož nabídce naleznete spousty variant za výhodné ceny.

Provázkové záclony

Zdroj obrázku: vesardi.cz

Jedinečný design na prvním místě

Provázkové záclony dokážou vtisknout jakékoli místnosti unikátní ráz. Zatímco klasické jsou poněkud usedlé a budí dojem něčeho přežitého, provázky vypadají hezky a na první pohled dokážou zaujmout. Když si navíc sami zvolíte jejich délku, můžete mít v daném pokoji neotřelé stínění. I barevné variace jsou moc zajímavé a mohou perfektně doplňovat odstín nábytku anebo dalších věcí, které jsou v místnosti.

Jednoduchá manipulace a údržba

Máte-li obavy z manipulace s provázkovými záclonami, pak na ně můžete s klidem zapomenout. Jsou totiž vybaveny tunýlkem, který jednoduše a rychle navlečete na záclonovou tyč. Za několik vteřin tak mohou viset na místě, kde je potřebujete mít. Velmi jednoduchá je i jejich údržba. Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru. Díky tomu je možné opakované praní. Aby nedošlo k zamotání jednotlivých provázků, doporučuje se na nich udělat uzly. Vložit je také lze bez obav do pracího sáčku.

Provázkové záclony

Zdroj obrázku: vesardi.cz

Vyberte si ze spousty variací

O faktu, že existuje obrovské množství nejrůznějších variací provázkových záclon, vás přesvědčí eshop Vasardi.cz, který nabízí spousty krásných variant. Volit můžete jak klasické bílé, tak i barevné anebo modely zdobené stříbrnou nití. Záleží pouze na vás, do jaké míry budete rozvíjet svou fantazii a smysl pro detail. Není problém zde sehnat i provázkové závěsy do dveří, okrasné spony a další sortiment.

Zdroj náhledového obrázku: vesardi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *