Froté prostěradlo

Prostěradla atypických rozměrů lze sehnat v jakékoli podobě

Pohodový odpočinek a relaxace kombinovaná se spánkem patří mezi velmi oblíbené činnosti. Ostatně bez spánku bychom se obešli jen velmi těžko. Dopřát si jej lze kdekoli, nicméně zcela určitě se vyplatí zakoupit si kvalitní postel s matrací a hlavně stylové ložní prádlo. Právě to musí korespondovat s velikostí postele, respektive ložního prádla. Ne každý z nás se ale z hlediska svých tělesných proporcí řadí do nějakého zlatého středu a kupovat univerzální velikost se tak nevyplatí. I proto se soustředíme na možnosti atypického provedení. Poukážeme nejen na standardně prodávané rozměry, ale poradíme i s typem ložního prádla. V neposlední řadě doporučíme prodejce.

Velikost volte dle svých potřeb

Při výběru ložního ložního prádla se nijak neomezujte! Vždyť sehnat se dají i třeba obrovská prostěradla 200×220 cm, která zajistí dokonalý komfort osobám na velké manželské posteli. Jinak samozřejmě můžete volit i menší varianty. Z těch je zapotřebí zmínit například prostěradla 120×200 cm. Individuální rozměry každého z nás nutí vybírat modely přesně podle toho, aby dokonale seděly přímo na danou matraci. Menší provedení se vám bude shrnovat a větší naopak překážet mimo postel.

Froté prostěradlo

Bavlna, jersey, satén nebo krep?

Pohodlí zajistí látka, ze které jsou kupříkladu prostěradla 140×220 cm a další ušitá. Vyznavači tradic většinou volí klasickou bavlnu, jež je nesmírně příjemná na dotek a dokáže také efektivně sát pot. Musíte ji ale žehlit. Jestliže vsadíte spíše na krep, pak se této neoblíbené domácí činnosti zbavíte. Jinak jsou k dispozici ještě další látky, z nichž bychom mohli jmenovat jersey, satén a mnohé ostatní.

Nakupujte ve specializovaném eshopu

Jestliže se momentálně pro nákup prostěradla rozhodujete, pak si můžete vybrat prostěradla 160×200 cm a v podstatě jakákoli jiná v eshopu rodinnebaleni.cz. K dispozici jsou zde jak varianty ušité z nejrůznějších látek v zajímavém designu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *