nasdum.eu_letmeinn_cz_nahledovy

Proměňte svůj dům na zdroj pravidelného příjmu

Hledáte způsob, jak ulevit domácímu rozpočtu, ale jak počítáte, tak počítáte – na nic kloudného nemůžete přijít? Řešení může být ďábelsky jednoduché. Máte-li v domě volný pokoj, případně ho čas od času nevyužíváte vůbec, registrujte se v rámci služby jako Airbnb či podobné a vydělávejte na krátkodobém pronájmu.

Krátkodobý pronájem je v posledních letech často diskutovaným tématem. Aby ne, na Airbnb nabízí byty a domy stále více Čechů. Nejpočetnější skupinou jsou pronájmy v Praze, což je s ohledem na turistický ruch logické. Zájemci o tuto formu přivýdělku však mají početnou základnu i v několika dalších městech (především v Brně a Českých Budějovicích).

Zdroj obrázku: letmeinn.cz

V případě krátkodobého pronájmu vám odpadne spousta starostí, které jsou typické pro klasický roční pronájem. Na druhou stranu budete muset dělat všechno proto, aby vaše nabídka nezapadla v moři podobných inzerátů. A právě to může být pro nezkušeného pronajímatele problém. Pouhá registrace do Airbnb rozhodně není zárukou stabilního příjmu.

Jděte na to jinak, nedělejte vůbec nic

Jak tomu rozumět? Od krátkodobého pronájmu vás určitě nechceme odradit – naopak vám poradíme, jak si vše usnadnit, a navíc vydělat podstatně více peněz. Nechcete-li se starat o propagaci, komunikovat s hosty a řešit jakékoliv problémy, které s pronájmem souvisí, svěřte svou nemovitost do správy specializované firmy.

Správa krátkodobého pronájmu je každodenní rutinou pro odborníky z Let Me Inn. Registrují vaši nemovitost na Airbnb a několika dalších serverech, zajistí efektivní propagaci a postarají se také o kompletní servis včetně úklidu a údržby.

Zdroj obrázku: letmeinn.cz

Kolik si účtují? Cena za správu Airbnb není vysoká a s ohledem na zvýšení výdělku o cca 20 – 50 % se nemusíte bát, že přijdete zkrátka. Bližší informace najdete na letmeinn.cz.

Zdroj náhledového obrázku: letmeinn.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *