Prodlužte si koupací sezónu díky praktickému bazénu se zastřešením

Bazén

Myslíte si, že koupací sezóna musí končit začátkem září a s poklesem vysokých teplot? Bazén se zastřešením vám umožní koupat se ještě v říjnu a to za každého počasí. Prodlužte si dobu užívání radovánek v bazénu za pomocí praktického zastřešení, které vám ušetří finance i čas strávený údržbou bazénu

Bazén

Foto: Bazény Šulc

Nedovolte, aby se z bazénu stalo nebezpečné místo pro vaše děti nebo domácí mazlíčky

S kvalitním zastřešením bazénu dosáhnete až o 13 stupňů vyšší teploty vody, která vám navíc ušetří náklady na vytápění bazénu po celou dobu trvání koupací sezóny. Snížení nákladů pocítíte rovněž v případě použití přípravků a technologií potřebných k údržbě bazénu. Bazén se zastřešením se pro vás stane nevyhnutelnou volbou, pokud jste rodič nebo majitel domácího mazlíčka. Pády do bazénu totiž bývají velmi častou příčinou nehody z nedbalosti, která může vést k tragickému konci. Díky bazénu se zastřešením se nebudete muset obávat ani pravidelného znečišťování vody od listí z okolí. Užívat si tak budete moci křišťálovou vodu, kterou vám bude moci každý soused závidět. Bazény se zastřešením jsou rovněž chráněny i přes zimu a jsou proto snadněji připraveny na další koupací sezónu. 

Bazén

Foto: Bazény Šulc

Vyberte si jeden ze tří typů zastřešení bazénu podle vašich možností a preferencí

Společnost Bazény Šulc nabízí tři typy zastřešení bazénu, které se od sebe liší především výškou zastřešení. U vysokých zastřešení je hlavní výhodou snadnější pohyb v ploše zastřešeného prostoru. Takové zastřešení představuje varianta Practic, která má kromě hliníkové konstrukce boční posuvné dveře pro ještě větší komfort při používání. Pokud od funkce zastřešení bazénu vyžadujete pouze ochranu bazénu, doporučujeme zastřešení bazénu Dream. Tento typ zastřešení vám nebude bránit ve výhledu na zahradě a rovněž nebude zabírat více místa, než je třeba.

Náhledové foto: Bazény Šulc

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.