Stěhování Brno

Přestěhujte se pohodlně a rychle

Stěhování je proces, který spousta lidí příliš nemusí. Není se čemu divit, jelikož mnohdy zabere velkou porci času a vlastního úsilí. Pokud ale vsadíte na služby profesionální stěhovací firmy, můžete ušetřit poměrně hodně peněz, času i vlastních nervů. Výbornou volbou je stěhování Brno. Právě tato společnost nabízí možnost stěhování nejen v jihomoravské metropoli, ale také po celé České republice. Na její služby se soustředíme v následujících řádcích.

Komplexní stěhování se vším všudy

Ať už potřebujete přestěhovat kanceláře, byt nebo rodinný dům, klidně se můžete na tuto společnost spolehnout. Pro její zaměstnance není problém přestěhovat pouhých pár beden, ale klidně i velké a prostorné plně vybavené byty. Stěhování se vztahuje na celé území České republiky. Hladký a zejména rychlý průběh celého přenosu a převozu vašich věcí ze stávající lokality do nové je zaručen.

Stoprocentní ochrana vašeho majetku

Samozřejmostí je i maximální ochrana vašeho majetku. Všechny vozy zmiňované společnosti jsou v interiéru čalouněny a speciálně upravené i k převozu značně náchylných věcí. Stěhování je navíc kompletně pojištěno, a to do výše 5 milionů korun. Částku je přitom možné i navýšit. Na přání zákazníka bude demontován a následně i smontován nábytek přímo na místě, kde dojde i k jeho rozmístění.

Využijte dalších služeb zcela zdarma

Velkou výhodou je nabídka mnohých služeb zcela zdarma. Patří mezi ně třeba bezplatná prohlídka nemovitosti odborným pracovníkem a následná kalkulace ceny za stěhování. Zcela zdarma si budete moci zapůjčit i krabice na stěhování osobních věcí, které budou s dostatečným předstihem přivezeny stejně tak jako další obalový materiál typu smršťovacích, bublinkových fólií a lepicích pásek. Práce o víkendech se obejde bez jakýchkoli dalších poplatků navíc a do 30 kilometrů od Brna není účtováno ani kilometrovné.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *