Pračka

Pračky a sušičky LORD: Sázka na kvalitu a úsporný provoz

Máte pocit, že se vaše pračka třepe tak, že už to nemůže v žádném případě vydržet? Možná se nejedná pouze o zdání, ale o nepříjemnou realitu. Situaci samozřejmě musíte co nejdříve řešit. Obejít se v domácnosti bez pračky či sušičky totiž většinou nejde. My se v následujících řádcích podíváme na některé zajímavé tipy, jež se právě praček a sušiček týkají. Konkrétně doporučíme dva modely, které stojí za zvážení.

Vsaďte na značku LORD

V případě pračky i sušičky je třeba myslet na množství prádla, jež projde bubnem. Je jasné, že šestičlenná domácnost má mnohem větší spotřebu prádla než domácnost, v níž žijí jenom dva lidé. Volit lze mezi pračkou s horním a bočním plněním. U sušičky je třeba přemýšlet, jestli ji chcete v kompletu i s pračkou, nebo naopak samotnou. Naším tipem jsou moderní  spotřebiče LORD, které se vyznačují maximálně úsporným provozem i mnohými inovativními funkcemi.

Sušička LORD T1 zajistí nadýchané a precizně vysušené prádlo

Výbornou volbou je Sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem. Její velkou předností je minimální spotřeba elektřiny. Řazena je do třídy A++. Přímo od výrobce na tuto sušičku získáte dlouhou pětiletou záruku. Jinak tento model nabízí poměrně solidní kapacitu. Vždyť spotřebič pojme až 8 kg prádla. Buben má zcela inovativní povrch, díky němuž se prádlo při sušení dokonale načechrá. Na nějaké velké pomačkání můžete zapomenout. Jinak Sušička LORD T1 disponuje celkem 15 programy. Sušení může být jak teplé, tak i studené. Díky dotykovému displeji budete mít neustálou kontrolu nad chodem sušičky. Samozřejmostí je také odložení startu a velmi nízká hlučnost, jenom 65 dB.

Zdroj obrázku: mctree.cz

Energeticky úsporná pračka LORD W1

Potřebujete úspornou, kvalitní a spolehlivou předem plněnou pračku? Vsaďte na model LORD W1. Ten se řadí do energetické třídy A+++ a dokáže efektivně rozpoznávat množství praného prádla. To se pohybuje od 1 do 8 kg. Praní se přizpůsobí jak množství vody, tak i elektřiny potřebné k praní. Pračka LORD W1 nabízí celkem 15 programů praní. Vynikající je třeba program AlergiePlus. Zapomenout nelze ani na technologii SpeedPerfect, jež umožní zrychlení praní. Hlučnost pračky je pouhých 49 dB.

Zdroj náhledového obrázku: mctree.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *