Poznejte výhody chytře maskovaných posuvných dveří

dveře

Na trh se řítí nová inovace, která obohatí váš domov. Poznejte nové designové dveře, které disponují novou technologickou a funkční inovací. Originálnost výrobku tkví v tom, že přináší jakousi revoluci do části montáže, manipulace a také do údržby posuvných dveří.

Posuvné dveřePosuvné dveře jsou na trhu už dlouho, ale vždy jsou spíše dekorační a nejsou příliš pevné. Nové posuvné zboží, se dá zabalit do jakéhokoli materiálu – kov, kámen, kůže. Záleží na vašem stylu a typu designu v bytě, v práci či jinde. Posuvné dveře dokáže namontovat každý sám!

Výhody v novém balení

Jako prvním bodem je určitě samotná montáž. Vše bylo navrhnuto tak, aby se zjednodušil proces montáže a údržby panelu. Dále tu máme pevnou konstrukci, která je z hliníkové stěny. Konstrukce by neměla trpět na praskliny či jiné poškození.

Za zpevňovací prvek se používá šablona, která udržuje při montáži dokonale pravoúhlou stopu a pojistí tak vyrovnání kapsy pouzdra panelu – zárubně. Při zasouvání a vysouvání dveří je zajištěno brždění, takže se můžete těšit na tiché pohyby dveří – už žádné děsivé vrzání.

Tzv. systém skrytých klik, zdůrazňuje čistý architektonický design. Madla jsou naistalována v rovině s panelem a mají stejný design jako dveře.

1. Dvoukřídlové dveře

Obsahují univerzální hliníkový rám ke zdivu a sádrokarton. Jsou vhodné pro stěny, které mají 105 – 125 a 150 mm. U 125 mm se mohou dodat i nivelované soklové lištysoklové lišty. Produkt disponuje systémem pro odpružení u otevírání a zavírání. Úpravy panelu jsou možné i v případě, že jsou dveře naistalovány.

2. Dveře se skleněnou výplní

  • Hliníkový rám a skleněný list
  • Vodítko s nárazníky, ukotvení na sklo, chromová tažná rukojeť
  • Je zde provedena úprava, která zamezí zachovávání otisků
  • Vybrat si můžete z vrstveného skla, saténového skla, průhledného skla
  • Všechna skla jsou tvrzena (10 mm tloušťka)

Na výběr máte opravdu z velké nabídky dveří, stačí už jen zvolit styl a hurá na to!

Zdroj: archdaily.com, ceskestaby.cz

Náhledové foto: Pixabay