Podlahy

Potřebujete novou podlahu? Spolehněte se specialisty

Realizace podlahových ploch je nedílnou součástí stavebních prací a následného vybavování domácností nebo průmyslových budov. Není se čemu divit, chůze po rovném povrchu s pohodlným nášlapem je pro většinu z nás samozřejmostí. I proto se podíváme na možnosti řešení, které se nabízejí. Soustředíme se na nabídku společnosti OK-PODLAHY, jež nabízí pevný anhydritový nebo cementový podklad a následné finální položení zvolené krytiny.

Dýhová plovoucí podlaha

Odborníci si poradí…

Pokládka podlah svépomocí je nesmírně náročná a zdlouhavá. I proto se vyplatí vsadit na služby profesionálů. Společnost OK-PODLAHY nabízí řešení celé podlahové plochy na míru dle přání zákazníků. Na počátku si domluvíte schůzku a proberete veškeré detaily. Firma se pak postará o všechny činnosti, tedy detailní zaměření, vylití anhydritové podlahy, cementové podlahy a položení jakékoli svrchní vrstvy. Spolehnout se můžete na naprosto precizní práci.  OK-PODLAHY nejsou na trhu žádným nováčkem. Na trhu působí již více než 10 let a mají za sebou jen úspěšné realizace, bez reklamací. Společnost OK-PODLAHY klade velký důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenost zákazníků.

Dřevěná podlaha

Vysoce kvalitní anhydritový potěr

Jako základní vrstvu používá zmiňovaná firma nejčastěji anhydritové potěry na bázi síranu vápenatého (např.ANHYMENT), nebo cementové potěry (např.CEMFLOW). Jedná se o lité podklady, které slouží jako roznášecí podlahové vrstvy. Až na něj se pokládá marmoleum, linoleum, dřevěné dílce nebo cokoli jiného. Při opatření anhydritového povrchu nátěrem může někde sloužit i jako pochozí plocha. Jinak je možné volit i průmyslové podlahy vyznačující se mnohem vyšší nosností.

Anhydrit

Finální vrstva může být různá

Výbornou volbou jsou zejména dnes velmi oblíbené vinylové podlahy. Typické jsou nejen maximální odolností vůči poškrábání, a to i domácími zvířaty, ale i dokonalou zvukovou izolací. Bez problémů pod ně lze umístit také vytápění. Zapomenout nelze ani na marmoleum vyznačující se také vynikajícími vlastnostmi. Chcete-li i extravagantnější provedení, určitě jej najdete.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *