Potisk tašek

Potisk plátěných tašek: Vsaďte na originalitu a přírodní eleganci

Byli jste dlouhodobě zvyklí na igelitové tašky? Nejspíše ano, nicméně dnes už jim odzvonilo. Ostatně i při pohledu do supermarketů zjistíte, že přednost dostaly tašky plátěné. Jsou ekologické a jejich výrobní i prodejní cena už rozhodně nijak výrazně nepřevyšuje ony zmiňované igelitky! Pokud o nich uvažujete, jste na správném místě, my se totiž zaměříme nejen na jejich multifunkční užití, ale také na potisk a samozřejmě doporučíme i společnost, která vám na tašku natiskne to, co potřebujete.

Ideální reklamní předmět

Plátěné tašky jsou vynikajícím reklamním předmětem. Vždyť elegantní potisk dokáže právě na vaši společnost skvěle upozornit. V plátěných taškách mohou být také nejrůznější dárkové předměty. Jejich nosnost je vysoká, takže není problém unést v nich i nákup, případně cokoli jiného. Výjimkou nejsou ani nejrůznější ručně malované vzory tvořící z obyčejných tašek umělecké předměty.

Potisk tašek

Zdroj obrázku: reklamni-tasky.eu

Technologie tisku na látkové tašky

Jak se vlastně tiskne na látkové tašky? Ne, na vlastní malování a tisk zapomeňte. Optimální je vsadit na služby profesionálů. Jednoduché vzory lze tisknou přímo metodou, nicméně na složitější variace se používá CMYK a separační tisk. Obě technologie zajistí mnohem přirozenější a přesnější přechody. U CMYKU se setkáme s vynikajícím spektrem barev, takže není problém tímto způsobem nanést na tašku i fotografie. Separační tisk nabízí velmi výrazné barvy.

Kde a za kolik?

S jakou cenou se u potisku tašek setkáte? To je samozřejmě individuální. Určitě nepočítejte s tím, že vám někde budou tisknout pouze na jednu tašku. Když už ano, pak připlatíte. Třeba u známé společnosti Colorfaktory si nenechat jakékoli plátěné tašky motivy dle vašich představ. Taška s motivem o velikost 38 × 48 cm při tisku 30 kusů začíná na 49 korunách.

Zdroj náhledového obrázku: reklamni-tasky.eu

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *