money-1214945_1280

Poklad u vás doma: Možná ho skutečně máte a ani o něm nevíte

Víte, jak se věci aktuálně mají s cenou zlata? Možná jste zaregistrovali, že jde poměrně rychle nahoru. A není se čemu divit, vždyť mnozí investoři uvažují, že zlato v různé podobě nakoupí. Spousta z nich už tak dokonce učinila. Ostatně není problém podívat se přímo na konkrétní růst ceny zlata. Třeba na portálu cena-zlata.cz to zvládnete bez jakýchkoli problémů. Stejně jako v České republice jde cena zlata nahoru také u sousedů na Slovensku. Výhodou Slováků je skutečnost, že se u nich platí eury a není do ceny promítnut kurz koruny vůči této evropské měně.

Podívejte se doma a třeba poklad skutečně najdete

Lidé aktuálně prodávají numismatické sbírky, které mohou mít skutečně vysokou cenu. Vždyť zlato má dnes nejvyšší hodnotu za posledních 7 let. Pokud doma najdete nějaké zlaté mince, pak vězte, že jejich cena pravděpodobně vyšší, než je tomu u zlatých mincí dnes. Jestliže máte staré mince, určitě se vyplatí nechat je zhodnotit. Cena zlata je vysoká a i kdejaká rakouská nebo československá mince může mít vysokou hodnotu. Jak to poznáte? Vcelku jednoduchým způsobem.

Odborníci vám ochotně poradí

Nic náročného. Ocenění mincí vyřeší rychle a efektivně odborníci. Stačí využít služeb numismatických expertů. V Pražské mincovně si můžete nechat minci, již naleznete, ocenit. Vše tady řeší rychle a bezplatně. Přímo v prodejně Pražské mincovny nacházející se v Obecním domě hned u Prašné brány vám poradí přední světoví znalci jak české, tak i rakouské numismatiky.

Zdroj obrázku: zlate-mince.cz

Brány Pražské mincovny se otevřely už dnes

Už dnes 6. března 2020 se poprvé otevřela Pražská mincovna z pohledu ocenění mincí experty dle světových standardů. Rezervujete-li si termín, pak máte šanci nechat si své sbírky bezplatně ocenit každý měsíc, a to od 10:00 do 15:00. Přední experti Ladislav Krecek a Alexander Schwab-Trau z vídeňského numismatického domu Schoeller Muenzehandel vám vše o vašich mincích navíc řeknou česky. Je přitom jedno, jestli je zemí původu mince Slovensko, ČR, Rakousko nebo jiná země.

Zdroj náhledového obrázku: zlate-mince.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *