csm_IT_casaBeregaszzo_1b02477c73

Nabídková platforma od společnosti PREFA vám pomůže s výběrem řemeslníka

Uvažujete o stavbě nového domu, nebo o rekonstrukci střechy či fasády? Pokud ano, zbystřete. V následujících řádcích se totiž zaměříme na zajímavou službu, kterou společnost PREFA nabízí.

Společnost PREFA Aluminiumprodukte – výrobce a prodejce střešních i fasádních produktů

Víte, jak vznikl název PREFA? Pochází ze dvou německých výrazů – pressen a falzen. Tedy lisování a falcování. Právě těmito činnostmi se zabýval klempíř Alois Gödl v době po druhé světové válce, kdy bylo zapotřebí obnovit jak krajinu, tak i objekty ve zničených městech. Od roku 1981 najdete známý rakouský podnik vyrábějící nejen střešní, ale i fasádní systémy a další produkty mezi městem St. Pölten a poutním místem Mariazell – ve městě Marktl. PREFA má tedy více než sedmdesátiletou historii. Jejím prvním produktem byla právě střešní taška. Jinak samotná firma PREFA Aluminiumprodukte expandovala postupně do celkem 22 zemí. Na své produkty poskytuje záruku 40 let.

Zdroj obrázku: cz.prefa.com

Inovativní nabídková platforma

Ať už potřebujete realizovat střechu nebo fasádu, můžete využít novou službu přímo na webu zmiňované společnosti. Jedná se o velmi jednoduchý formulář, do kterého zadáte několik základních informací týkajících se vaší stavby a následně kontaktní informace o vás. Ve finále ještě přiložíte fotografie vašeho objektu a pak už se o všechno postará společnost PREFA, která vám zprostředkuje konkrétní nabídku od řemeslníků z vašeho okolí. Všechny firmy, které jsou do této platformy zapojeny, jsou proškoleni firmou PREFA a s materiály mají bohaté zkušenosti.

Zdroj obrázku: cz.prefa.com

Budete tak mít jistotu, že váš projekt proběhne rychle a efektivně bez jakýchkoli komplikací.

Zdroj náhledového obrázku: cz.prefa.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *