Podlahy Plzeň – PARKETCENTRUM s.r.o., to je expert na dřevěné, vinylové i sportovní podlahy

PARKETCENTRUM s.r.o. je specializované podlahové centrum s širokou nabídkou podlahových krytin, interiérových dveří a dalších doprovodných služeb. Působí na českém trhu od roku 1994 a od svého počátku se zabývá právě prodejem parket a povrchovými úpravami dřeva. Vedle toho ještě poskytuje profesionální montáže či renovace dřevěných podlah.

Postupem času se však požadavky ze strany zákazníků měnily, a proto se i tato společnost musela přizpůsobit, a tak rozšířila svůj sortiment o další podlahové krytiny a interiérové dveře. Chcete vinylové podlahy? Líbí se vám spíše PVC či laminát? Sháníte sportovní podlahy? V každém případě se můžete opět obrátit na výše uvedenou společnost.

Více než 700 tisíc metrů čtverečních položených podlah

Společnost PARKETCENTRUM s.r.o. – specialista na podlahy z Plzně od roku 1994 položila podlahy o celkové ploše 727 159 metrů čtverečních, což je trojnásobná rozloha plzeňské zoologické zahrady.

Vyberte si tedy z širokého sortimentu vinylových podlah, které dokonale napodobují dekor dřeva. Vzhledem k tomu, že jsou tyto podlahy dostupné v bohaté paletě vzhledů a barev, tak je výběr designu takřka neomezený.

Foto: PARKETCENTRUM s.r.o.

Dřevěné podlahy mají neotřelé kouzlo

Společnost zaměřující se na podlahy Plzeň vám vyhoví, i když hledáte nadčasové a elegantní dřevěné podlahy, které do interiéru vnesou teplo a nádech luxusu. Každé prkno má své unikátní zrno a přirozený odstín. Dřevěné podlahy mají životnost i více než sto let, pokud je jim dopřána náležitá péče.

Jestliže se pouštíte do rekonstrukce interiéru, případně vás čeká výstavba rodinného domu, pak navštivte PARKETCENTRUM s.r.o. a objevte širokou nabídku podlahových krytin a dveří, které vyhovují vašim potřebám a estetickým požadavkům.

Náhledové foto: PARKETCENTRUM s.r.o.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.