Plastové nádoby

Plastové nádoby najdou v domácnosti stoprocentně využití

21. století je často označováno jako „Doba plastová“. Není se čemu divit, když se podíváme okolo sebe, zjistíme, že pijeme z pet lahví, jídlo máme v přepravkách z umělé hmoty a plast najdeme i kdekoli jinde. Není se čemu až tolik divit, jelikož se často jedná o důležité předměty a pomocníky, kteří si své místo v domácnosti prostě a jednoduše zaslouží. Pokusme se tedy upozornit na některé plastové věci běžného užití, jež by ani u vás doma neměly chybět.

Plastový kbelík

Zdroj obrázku: storagecz.cz

Nádrže na vodu

Voda se řadí mezi nenahraditelné přírodní zdroje a o šetření s ní již byly popsány mnohé řádky. I vy můžete pomoct svou pomyslnou kapkou do mlýna. Stačí si pouze nakoupit velkou plastovou nádrž na vodu a máte vyhráno. Velmi oblíbené jsou zejména barely o objemu 1000 l, do nichž se vejde velké množství dešťové vody. Spousta lidí si je zakopává pod úroveň země a čerpá vodu z jejich nitra prostřednictvím ponorného čerpadla. Jinak lze ale sehnat i levnější plastové barely, jež mohou také sloužit na kvas, případně jakékoli jiné tekutiny.

Manipulace s benzínem vyžaduje speciální kanystry

Úprava trávníku, řezání dřeva a mnohé další tradiční domácí činnosti se neobejdou bez přístrojů se spalovacím motorem, k jehož chodu je zapotřebí paliva. To musí být řádně uskladněno, aby neunikalo tam, kde nemá. Ochranné speciální kanystry na palivo navíc zamezí přístup k těmto jedovatým látkám. Například děti se díky tomu k benzínu nemají šanci dostat. Výborné jsou tyto nádoby i pro převoz paliva.

Plastový kanystr

Zdroj obrázku: storagecz.cz

Plastové vybavení pro úklid

Pravidelný úklid vaší domácnosti si také vyžaduje specifické vybavení. Jeho základem je bezesporu flexibilní plastový kbelík na vodu. Díky němu je možné kdykoli dle potřeby namočit mop do vody a setřít podlahu. Kbelíky si mimo jiné najdou své místo i u bazénu, anebo kdekoli jinde, kde se nějakým způsobem pracuje s vodou. Vybrat si tento sortiment můžete za výhodné ceny v eshopu www.storagecz.cz.

Zdroj náhledového obrázku: storagecz.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *