Vířivky Jacuzzi

Domácí wellness: Za skvělým relaxem není nutné nikam chodit

Odpočinek je v životě každého z nás nesmírně důležitý. Každý si ho představuje jinak, nicméně většina lidí chce mít při relaxaci soukromí, klid a pohodu. Na veřejných místech se těchto parametrů nejspíše nedočkáte! I proto se vyplatí pořídit si domácí vířivku, která vám přinese kýžený efekt. Právě proto nahlédneme do historie hydromasáží a soustředíme se také na její pozitivní účinky. V neposlední řadě doporučíme i jednotlivé typy a nejznámějšího prodejce.

Hydromasážní agregát Roye Jacuzziho

Ač se to možná při pohledu na nejmodernější modely masážních van nezdá, historie vířivek sahá až do roku 1956. Tehdy přišel se svým hydromasážním agregátem Roy Jacuzzi. Agregát se dával do vany s vodou a tryska se namířila na konkrétní svalové partie. Zařízení si našlo své místo v rehabilitačních centrech, nicméně velmi rychle získávalo na oblibě. Společnost Jacuzzi zapracovala na vývoji a první vířivka spatřila světlo světa roku 1968. Od té doby se vyrábí nejrůznější modely se spoustou funkcí.

Vířivky Brilix

Zdroj obrázku: albixon.cz

Vaše tělo si zaslouží hýčkání

Vířivka dokáže zajistit dokonalý relax spojený s uvolněním svalstva na celém těle. Podobně jako u sauny je v jedné z hlavních rolí teplo. Voda má nějakých 37 stupňů Celsia a dokáže vás rychle zbavit ztuhlosti svalů i kloubů. Krevní oběh se katapultuje nahoru a podpořen je i metabolismus. Tlak vody působí na tkáně a další orgány našeho organismu. Se vším souvisí i eliminace napětí, zátěže a zlepšení psychiky. Z našeho těla postupně mizí cizorodé látky a vy se v útrobách vlastní vířivky budete cítit skvěle.

Luxusní domácí vířivky

Nákup domácí vířivky je jednoduchý, stačí se podívat na pestrou nabídku společnosti Albixon a.s. Ta má ve svém portfoliu hned několik modelů vířivých van jak v provedení pro celou rodinu, tak i třeba pro dvě osoby. K dispozici jsou modely Brilix i tradiční zmiňovaná značka Jacuzzi.

Investujte hlavně do sebe. Kde jinde nabrat síly než ve vlastním WELLNESS centru?
Zdroj: http://www.albixon.cz/virivky/

Zdroj náhledového obrázku: albixon.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *