Parkování u letiště

Parkování u letiště Praha – levné a bezpečné řešení

Parkování u letiště Praha ocení nepochybně všichni návštěvníci tohoto mezinárodního letiště. Cestujete na dovolenou nebo na služební cestu? Doprovázíte známé nebo vyzvedáváte někoho blízkého? Pak jistě oceníte výhody a unikátní služby tohoto parkoviště, vzdáleného od letiště pouze necelých 10 minut. Parkovací plocha o rozloze cca 8 000 m2 poskytuje útočiště až pro 400 vozidel, takže zde určitě pohodlně zaparkujete i vy, a to kdykoliv ve dne i v noci, díky nepřetržité provozní době parkoviště.

Parkování u letiště Praha vám zajistí klid a jistotu

Využijete-li parkování u letiště Praha, zbavíte se na cestách obav o svého čtyřkolového miláčka a zajistíte si tak klid pro svůj pobyt, takže si můžete vychutnat nerušený odpočinek na dovolené nebo bez stresu úspěšně zvládnout pracovní jednání. Váš vůz bude totiž spolehlivě hlídán na oploceném parkovišti a bude po celou dobu vaší nepřítomnosti dokonale střežen nejen ostrahou objektu, ale také za pomoci moderního laserového systému. Po vašem návratu ho tak naleznete v naprostém pořádku, zcela nepoškozen.

Parkování u letiště Praha nabízí víc než jen parkování

Ke krátkodobému i dlouhodobému odstavení automobilu je ideální využít parkování u letiště Praha (www.zaparkujteuletiste.cz), kde příjemný a ochotný personál parkoviště zařídí vše pro vaše pohodlí. Z parkoviště až k terminálům jsou cestující dopravováni zdarma pohodlnými a luxusními vozy. Vyrazíte nejpozději do 15 minut od vašeho příjezdu na parkoviště, takže není třeba se obávat, že nestihnete svůj odlet. Tato doprava mezi parkovištěm a letištěm funguje nonstop a pochopitelně po návratu z cesty stačí zavolat a během 10 min pro vás přijede automobil a odveze vás až k vašemu vozu. Samozřejmě, že je postaráno nejen o vás, ale i o vaše zavazadla.

Zdroj obrázku: zaparkujteuletiste.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *