Vánoční osvětlení

Oslava světel – vánoční osvětlení a dekorace

Toužíte najít inspiraci na letošní Vánoce? Tak se vydejte na výjimečnou vánoční výstavu ve Frankfurtu, kde pravidelně vystavuje cca 1 000 dodavatelů ze 45 zemí světa a každoročně ho navštíví asi 40 000 lidí.  Vánoční stromky, ozdoby a dekorace různých tvarů, velikostí a barev jsou tu tisíce.  Trend ozdob vánoční v tomto roce spojuje v sobě elegantní tóny ostružin, levandule a stříbra s lehkým dotykem dřeva, medu a marcipánu. Vše dovoleno i divoký mix materiálů a vzorů. Klidně kombinujte surrealistické vzory s krajkou, háčkováním a vyšíváním.  Krásné vánoční osvětlení si můžete za skvělé ceny také objednat v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Velký výběr zboží, jedinečný zákaznický servis, do dvou dnů máte svou objednávku doma!

Vánoční osvětlení

Kouzelné vánoční osvětlení a dekorace

Svíčky, vánoční osvětlení a dekorace dodají eleganci do všech koutů vašeho domova. Stylové a slavnostní dekorace jsou obyčejné papírové hvězdy v různých velikostech a barvách, které lze přilepit na stěnu. Čím více vánočních stromků je v domě, tím větší je slavnostní atmosféra. Stejně jako zelená, červená a zlatá, neodmyslitelně patří k Vánocům bílá barva, připomíná sníh a led. Stromky a adventní věnce lze také „zasněžit“ a to díky vzhledově souvisejícímu sklu. Sněhobílé vánoční stromky budou trendem i letošní vánoční sezóny.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení – vánoční světlo

Ze všech prezentovaných stylů na trhu hraje světlo hlavní roli právě o Vánocích. Kromě skla do kterého se vkládají LED diody, se používá k vánoční výzdobě i porcelán, keramika, přírodní dřevo a papír. Využívanými tvary jsou hvězdičky, vločky a různé figurky jako srnky. Někdo dokonce o Vánocích využívá i motivy Buddhy. Horkou novinkou bude kolekce vánočních koulí a jiných ozdob inspirovaná již zmíněným dřevem, sklem, dále krajkou, peříčky, kamínky a korálky.

Vánoční výzdoba inspirace!

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *