Odšťavňovač Bosch

Odšťavňovač ovoce Bosch MES 20A0

Dopřát si doma skutečně čerstvou šťávu z vámi zvoleného ovoce nebo zeleniny dnes není nijak složité. Stačí k tomu pouze kvalitní odšťavňovač, který ji dokáže vykouzlit během několika málo vteřin. Pokud chcete pořídit opravdu kvalitní model, měli byste se podívat na relevantní test odšťavňovačů, jenž může mnohé prozradit. Není od věci podívat se i na recenze odšťavňovače, které podají také mnohé důležité informace. Naším tipem je odšťavňovač ovoce Bosch MES 20A0, na nějž se zaměříme v následujících řádcích.

Ovoce není nutné krájet

Odšťavňovač BOSCH MES20A0 disponuje velmi výkonným motorem o výkonu 700 W a velkým plnícím otvorem. Není tak nutné ovoce vůbec krájet a můžete jej do odšťavňovače dávat vcelku. Určen je tento odšťavňovač pro univerzální použití. Své místo si v jeho útrobách najde i tvrdá kořenová zelenina. Všechny části odšťavňovače jsou pohodlně přístupné, takže ani jeho údržba a pravidelné mytí nejsou nijak složité.

Kvalitní materiálové provedení

Vynikající je u tohoto odšťavňovače především to, že jeho součásti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Pro lepší extrakci ovoce je přístroj vybaven nerezovým mikrofilmem. O pevné a těsné uzavření odšťavňovače se postará hliníková rukojeť. Vynikající je i Active Motor management. Tato funkce zařídí to, že přístroj nelze spustit v případě, že všechny komponenty do sebe nezapadají tak, jak by měly. Práce s ním je tak maximálně bezpečná a jakékoli zranění je eliminováno. Ostatně podívejme se na jeho přednosti v následujících bodech.

Hlavní výhody odšťavňovače BOSCH MES20A0

–          Active Motor Management pro bezpečný provoz

–          dva stupně výkonu

–          jednoduché a rychlé čištění

–          vhodný pro mytí v myčce

–          automatické oddělování vylisovaného materiálu

–          nádoba na šťávu má oddělenou část pro pěnu

–          odpadní nádoba o objemu 2 l

–          hmotnost jen 4, 43 kilogramu

–          jednoduché ovládání

 

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *