Oběhové čerpadlo Nová Alpha2

Oběhové čerpadlo Nová Alpha2 nabízí nejen vysokou účinnost

Jedním ze základů vytápěcích systému nejen rodinných domů, ale i větších vícegeneračních domů je kvalitní oběhové čerpadlo. Právě to je schopno pomoct při celkové cirkulaci horké vody jak v podlahovém topení, tak i v klasických trubkách vedoucím k radiátorům. Koupě oběhového čerpadla by se tedy rozhodně neměla nijak podcenit a je zapotřebí vsadit na kvalitu! Výbornou volbou je oběhové čerpadlo Nová Alpha2, které si v následujících řádcích podrobně rozebereme. Mimo jiné se podíváme i na to, kde je optimální tento typ čerpadla výhodně zakoupit.

Možnosti použití oběhového čerpadlo Nová Alpha2

Oběhové čerpadlo Nová Alpha2 představuje inovovaný model pocházející z řady Alpha2. Tato čerpadla jsou určena do domácnosti pro otopné systémy rodinných domů. Čerpadlo je navrženo výhradně pro cirkulaci vody v otopných systémech podlahového vytápění. Jestliže zvolíte variantu vyrobenou z korozivzdorné oceli, pak jej můžete využít i pro cirkulaci teplé vody. Hodí se pro systémy s variabilní teplotou průtoku a pro systémy s nutností redukovaného nočního provozu. Optimální je i pro systémy, kde hraje důležitou roli optimalizace provozního bodu čerpadla.

Hlavní výhody oběhového čerpadla Nová Alpha2

Při výčtu základních výhod oběhového čerpadla Nová Alpha2 bychom mohli začít například speciální funkcí AUTOADAPT. Tato speciální technologie patentovaná společností Grundfos zajistí pohodlné nastavení optimálního provozního bodu soustavy. Hodí se až pro 80% otopných soustav. Když pomineme moderní kompaktně vzhlížející designové provedení čerpadla a zmenšené rozměry, pak můžeme jmenovat maximálně tichý chod tohoto čerpadla. Výborná je i funkce automatického redukovaného nočního provozu a fakt, že toto čerpadlo disponuje i integrovaným průtokoměrem. O spotřebě energie vás bude informovat displej na samotném čerpadle.

Nakupujte přímo u výrobce

Jestliže chcete koupit nejen toto čerpadlo, ale i ponorná anebo kalová čerpadla ve vysoké kvalitě, pak určitě vsaďte na nákup přímo u výrobce. Tím je společnost Grundfos. Tento velký tradiční výrobce čerpadel se řadí roční výrobou převyšující 16 milionů kusů čerpadel k opravdové špičce ve svém oboru. Společnost Grundfos vyrábí jednak oběhová čerpadla určená pro topení a klimatizaci a jednak i čerpadla určená pro průmyslové využití či pro zásobování vodou anebo pro kanalizační systémy. Mimo tato čerpadla vyrábí Grundfos i ponorné motory a v neposlední řadě i elektroniku, která slouží především pro monitoring a dokonalé řízení fungování čerpadel.

Tepelné čerpadlo Nová Alpha2

Zdroj videa: kanál cz.grundfos.com

Zdroj náhledového obrázku: cz.grundfos.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *