Lidická Alej

Nové developerské projekty v Praze

Praha nabízí v současné době spousty nejrůznějších developerských projektů, které by se měly v nejbližší době realizovat, anebo jsou již momentálně v nabídce nejrůznějších developerských společností. Pokud i vy uvažujete o koupi nějakého bytu anebo rodinného domku či rezidence, zcela jistě se vyplatí podívat se na některé zajímavé projekty. I proto vám nabízíme některé z nich v našem přehledu. Podívejme se tedy společně na skvělé možnosti bydlení v Praze.

Projekt Podolské Schody

Luxusní bydlení s krásným výhledem na řeku Vltavu. Přesně tak lze charakterizovat projekt Podolské schody. Architekti ze studia Chmelař a společnosti Crestyl vymysleli krásný moderní design bez kompromisů. Samotné byty na prodej Praha 4 v rámci tohoto projektu jsou k dispozici ve všech velikostech od 1+kk až po 4+kk. Maximální užitná plocha bytů činí až 180 m2. K bytovým domům náleží ještě celkem 34 parkovacích míst. Podolí je vynikající nejen z hlediska možnosti návštěvy zdejšího koupaliště, ale vedou zde i cyklostezky a také bruslařská trasa. Vynikající je i dopravní obslužnost.

Moderní byty v Nuslích

Výbornou volbou z hlediska pohodového bydlení v Praze jsou i Nusle. Naším tipem jsou byty v ulici Hradeckých. Činžovní dům se řadí mezi historické památky, nicméně byl kompletně zrekonstruován. Lokalita je vynikající z hlediska dopravní dostupnosti do centra metropole. Jen zastávka metra Pražského povstání je vzdálena pouhé 3 minuty pohodlné chůze. Kterýkoli byt v rámci rezidence je luxusní. Předání bytů je plánováno na začátek roku 2016.

Rodinné domky v Lidické Aleji

Jestliže preferujete spíše život v rodinném domku, využijte možnosti prodeje nových rodinných domků v Lidické Aleji. Ta patří mezi známé developerské projekty nabízející klidné bydlení v soukromí. Vybrat si dispozičně můžete domy 4+kk nebo 5+kk. Jedná se o nízkoenergetické stavby disponující garážovým stáním nebo garáží.

Zdroj náhledového obrázku: reby.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *