Zahrady Opatov

Nové byty v Praze 4: Zahrady Opatov

Pokud chcete bydlet v hlavním městě neobtěžování hlukem, vyplatí se vsadit na některou z lokalit, jež jsou vzdáleny centru. Zároveň ale musí být nutně dokonale dostupné z pulsujícího srdce metropole. Přesně tímto způsobem je možné charakterizovat městskou část Praha 4, která dokáže nabídnout naprosto pohodové bydlení se vším všudy. My se soustředíme na developerský projekt Zahrady Opatov a jeho základní přednosti.

Příroda v kombinaci s moderním bydlením

Zahrady Opatov patří mezi nejznámější developerské projekty v Praze a nabízejí příjemný život v přírodním prostředí. Už samotní architekti, kteří budovu navrhovali, se snažili o maximální důraz kombinaci zajímavých stavebních prvků s okolním ryze přirozeným prostředím. Bytový komplex pojímá celkem 182 bytových jednotek a také prostory určené ke komerčnímu využití. V prvním podzemním podlaží se nacházejí garážová stání, takže rezidentům odpadá každodenní starost s tím, kam zaparkují vlastní vůz.

Dispozičně efektivně řešené byty

Byty jsou v interiéru domu řešeny velmi precizně. Vybírat si lze z nejrůznějších dispozic, a to od 1+kk až po 5+kk. Je třeba říct, že byty Praha 4 v této rezidenci nabízí komfortní bydlení jak pro jednotlivce, tak i pro páry a větší rodiny. Pokud se zde rozhodnou bydlet i senioři, mají jedinečnou možnost. Dům je totiž vybaven i moderním výtahem.

Skvělá lokalita

Velkou předností, kterou byty na prodej Praha 4 mají, je už jenom samotná lokalita Opatova. Tato městská část je na jednu stranu klidná a ryze přírodní a na druhou má dostatečnou občanskou vybavenost. Z přírodních lokalit jmenujme třeba Kunratický anebo Milíčovský les. Pokud máte byt dobře situován, výhledy jsou luxusní. Kousek budete mít i zastávku pražského metra linky C Opatov, takže se do centra dostanete za několik okamžiků.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *