Zakrývací plachty

Nestihli jste před zimou něco na zahradě ukrýt? Víme, jak na to!

Zima už přišla, a to v poměrně solidním provedení. Sněhu přibylo i v nížinách. Pokud máte všechny věci ochráněny, pak můžete být spokojení. Jestliže jste ale na něco zapomněli, musíte co nejrychleji jednat. Ne, na stavbu nových dřevníků, pergol a dalších záležitostí rychle zapomeňte. Počasí vám to určitě nedovolí, navíc by vás něco takového stálo zbytečně moc peněz. Ideální volbou jsou krycí plachty. Právě ony se hodí na přikrytí a ochranu jakýchkoli věcí. Že nevíte, jaké plachty vybírat a kde je zakoupit? Nevěšte hlavu, poradíme vám.

Vyberte si spolehlivé plachty

Zakrývací plachty musí být kvalitní. Proto se vyplatí vsadit na společnost Plachty Štěpáník, jež takovýto sortiment bezesporu nabízí. Najdete u ní krycí plachty vyznačující se tepelnou stálostí, a to od -40 °C až do 60 °C. Vyrobeny jsou z vysoce jakostního kašírovaného polyetylenu. Zvládnou věci ochránit před sluncem, mrazem a povětrnostními vlivy. Samozřejmostí je také ochrana před vodou. Na plachtu může pršet a dříví, případně cokoli jiného zůstane v suchu.

Zakrývací plachty

Jednoduché ukotvení plachty zaručeno

Máte strach ze složitého upevňování plachty? Nemusíte! Postačí vám pouze šikovné ruce. Plachty jsou opatřeny na okrajích speciálními kovovými oky. V těchto částech jsou navíc zdvojeny, takže jen tak jednoduše nehrozí jejich protržení. Určitě není problém vybrat plachtu ve velikosti, jež vám bude vyhovovat přímo pro zakrytí konkrétního zvoleného předmětu. Plachty se vyrábí v modré a zelené variaci, případně i průsvitné.

Nakupte si plachty u specialisty

Není nic jednoduššího. Vybrat si plachtu online můžete v pestré nabídce společnosti Plachty Štěpáník na peplachty.cz. Objednáte si pohodlně online. Navštívit lze i prodejnu nacházející se v obci Chvalčov u Bystřice pod Hostýnem. Zvolit si budete moci nejen krycí plachty s oky, ale také vagonové plachty, autoplachty nebo stínící sítě na ploty.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Karel Odpovědět

    A nebo, si na tu krátkou dobu můžete pronajmout tzv. osobní sklad: skladovani-profigroup.cz/ – což je podle mě velice geniální – tolik místa doma totiž nemám…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *