140424190516-large

Největší výhody automatického kávovaru

Pro spoustu lidí je šálek ranní kávy hned tou první věcí, po které touží po probuzení. Jak jistě všichni víme, káva obsahuje kofein, který Vás okamžitě povzbudí a zvýší Vaši výkonnost. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy stojíte v pyžamu dlouhé minuty u rychlovarné konvice a ospale zíváte, než se voda uvaří. Řešením je kávovar, který má oproti klasické domácí přípravě kávy celou řadu výhod.

140424190516-large

1)     Čerstvost: Každý, kdo dokáže ocenit chuť a aroma čerstvé kávy, si oblíbí fakt, že Váš šálek je čerstvě uvařen a má tak zachované všechny vlastnosti dobré kávy.

2)    Jednoduchost použití: Místo zdlouhavého procesu sypání kávy do hrnečku, následného přidávání cukru až po finální míchání, Vám nyní stačí přiložit hrnek ke kávovaru, zmáčknout tlačítko a v řádu několika desítek sekund si již vychutnávat Vaši kávu. Velice oblíbené jsou dnes např. kávovary DeLonghi.

11519627_1600x900ms

3)     Rozmanitost: S automatickým kávovarem si daleko jednodušeji pochutnáte na rozmanitých druzích kávy, neboť většina kávovarů ovládá celou škálu nejoblíbenějších úprav kávy od klasického Espressa až po oblíbené Latte – např. kávovary Jura. Výběr provádíte opět zmáčknutím jediného tlačítka.

184-aucsh-mvrdla_1600x900ms

4)     Přesné dávkování: Kávovar použije optimální množství kávy, tudíž se Vám již nemůže stát, že bude Vaše káva úplně vodová anebo naopak přehnaně silná jako tzv. „smrťák“. Samozřejmě intenzitu kávy si můžete sami nastavit, ale pouze v konzumovatelných mezích.

Jedná se o investici, která Vaší domácnosti bude dělat radost dlouhá léta. Kávovary jsou velice spolehlivé a nenáročné na údržbu. Kdyby se přece jenom vyskytl nějaký problém, servis kávovarů funguje velice rychle. Dalších výhod je celá řada, ale není nutné je zde všechny vypisovat. Jistě na ně přijdete sami, až si jeden z námi doporučovaných kávovarů dopřejete i sami sobě domů nebo nadělíte Vašim blízkým pod stromeček. Rovněž mile překvapíte své známé, kteří se u Vás staví na návštěvu. V případě jakéhokoliv problému.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *