4 hlavní důvody proč si najmout bytového designera

Máte dům či byt, který potřebuje zkrášlit, předělat, prostě vypadat a fungovat lépe? Stěhujete se do novostavby a nemáte ponětí, jak si zařídit interiér? Zvážili jste už možnost najmout si profesionálního bytového designera nebo firmu na kompletní rekonstrukci bytu? Pokud ne, tak proč vlastně a co Vás od toho odrazuje?

1

Budete asi příjemně překvapeni, že v momentu, kdy si najmete licencovaného zkušeného bytového designera, se Vám tato investice mnohonásobně vrátí. Hned Vám vysvětlíme proč.

1)      Čas jsou peníze: Moderní uspěchaná společnost klade na člověka obrovské nároky. Kolik času by Vám zabralo naplánovat a zrealizovat Váš projekt na přestavbu Vašeho domova? 2 dny, 2 týdny nebo spíš 2 měsíce? Najmutím bytového designera bude Váš projekt dokončen dříve, než byste Vy sami vůbec začali.

2)      Kvalita provedení: Aniž bych chtěl kohokoli z Vás podcenit, výsledek od profesionála bude výrazně estetičtější s tím, že použité materiály budou vybrány pečlivě tak, aby byly jednoduché na čištění a odolné vůči opotřebování nebo působení času. Firma je také schopna zajistit výrobu nábytku na zakázku.

2

 3)      Úspora energií: V době, kdy náklady na energie (plyn, elektřina) tvoří značnou část Vašich výdajů a kvůli nestabilní geopolitické situaci ve světě hrozí jejich dramatické zdražování, je pro většinu lidí takřka nutností zabývat se úsporností svého bytu. Kvalitní designer tuto problematiku ovládá a dokáže snížit energetický výdaj Vašeho bytu v řádech desítek procent.

4)      Znalosti jsou k nezaplacení: Co uděláte, když narazíte na problém, se kterým si nevíte rady? Patrně běžíte k počítači, googlujete, pročítáte fóra do úmoru a ve výsledku jste ještě víc zmatení než předtím. Správný bytový designer má však rozsáhlé znalosti a pokud ani on nestačí, má kontakt na kvalifikované řemeslníky či certifikované dodavatele, kteří daný problém obratem vyřeší.

Existuje jednoduchá možnost, jak bydlet lépe a úsporněji, aniž byste ztráceli Váš drahocenný čas. Tak proč toho nevyužít?

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *