Pěna na holení

Nejlevnější pěna na holení dokáže geniální věci

Bez pěny na holení se obejde jen málokdo. Používáme ji poměrně často a považujeme ji za jakousi nezbytnost. Věděli jste ale, že pěna na holení může být skvělý pomocník v domácnosti? Zvládne odstranit mastné skvrny, pomůže i s vrzajícími dveřmi a je vynikající i na rychlé čištění. Rádi vás ujistíme, že se jedná o mnohem více než jen o obyčejný kosmetický prostředek.

Trouba bude čistá, a to skoro bez práce

Trouba bude díky nám krásně čistá a skoro bez práce. Stačí jen nastříkat, nechat působit a klidně si při tom můžete uvařit třeba kávičku. Jediné co potřebujete, je zcela obyčejná pěna na holení.

Pěna na holení

Pěna na holení: Foto Radek Štěpán

Takže jaký je postup?

Jediné co je potřeba udělat, je pěnu nastříkat na povrch trouby a už jen nechat působit. Působit nechte přes 2 hodiny a potom jednoduše setřete. Jestli máte velmi znečištěnou mřížku, bude ji třeba důkladněji vyčistit třeba drátěnkou. Povrch trouby by měl jít pěkně, stačí setřít obyčejnou houbičkou a potom ještě protřít čistou hadřičkou.

Díky našemu triku se vám už okna rosit nebudou

Jestli máte problém se zamlžováním oken, tak určitě víte, že čím vlhčí počasí venku bude, tím problém bude horší. Kromě počasí však jsou problémem i vlhké místnosti, hlavně koupelna. Pokud vás nebaví stále stírat vlhkost, máme pro vás super trik, který funguje opravdu skvěle.

Potřebovat k tomu budete jen obyčejnou pěnu na holení, klidně i tu nejlevnější, a chvilku času. Ten to problém vyřešíte rychle a na dlouhou dobu. Celý postup opakujte, když se vlhkost po čase začne na okně objevovat.

Pěna na holení

Pěna na holení: Foto Pixabay

Zvládne vyčistit baterii či nerez jako nic jiného

Rychle a jednoduše vyčistí stopy od zaschlých kapek vody a kovovému povrchu dodá skvělý lesk. Pouze je naneste napovrch a nechte chvíli působit a následně setřete.

Zbavíte se i vrzajících dveří

Když nemáte po ruce mazivo, pomoci vám dokáže i obyčejná pěna na holení. Jen ji natřete na panty a nechte působit 10 minut a setřete.

Pěna na holení: Náhledové foto Radek Štěpán

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *