Nechte si koberce vyčistit odborníky

Koberce jsou stále i v současné době nedílnou součástí mnohých domácností. Zejména moderní kusové koberce a i některé celoplošné vypadají moc hezky a dokážou podlahovou plochu maximálně oživit. Pokud jsou koberce nové, pak vypadají v podstatě neustále skvěle. Po čase ale dochází logicky k jejich zanášení prachem a celou řadou nečistot. Renovace jejich původního vzhledu tak začíná být na místě. Jak většina z nás ví, vyčistit takový koberec představuje vynaložení obrovského úsilí s nejistým výsledkem. I proto je ideální vsadit na profesionály. Naším tipem je společnost CarpetCleaners.cz.

Odborné vyčištění koberce nabízí jistý výsledek

Profesionální čistění koberců zajistí stoprocentní výsledek v podobě krásného voňavého a čisté koberce. U CarpetCleaners.cz si můžete být tímto výsledkem určitě jisti. Jedná se totiž o firmu s tradicí. Ostatně o tomto faktu hovoří i vlastnictví certifikátu Prochem, který firma získala v roce 2009. Systém čištění sedaček, koberců a matrací touto společností je skutečně důmyslný. Využívána je vysokotlaková extrakční metoda systému Prochem Steempro. Kvalita a nízká cena jsou přitom zaručeny.

Čištění koberců i aut

Vyčistit si u této společnosti můžete nechat jak klasické celoplošné rolové koberce, tak i menší koberce kusové. Vyčistit se touto metodou klidně dají i koberce, které disponují poměrně vysokým vláknem. Pokud potřebujete vyčistit sedačky doma anebo ve vašem voze, pak také nebudete mít problém. To samé platí i o matracích, jež se v domácnosti čistí značně obtížně.

Skvělé ceny

Čištění koberců Praha prostřednictvím této společnosti nabízí opravdu výhodné vyčištění za skvělou cenu. Koberce si můžete nechat vyčistit od 20 až 25 korun/m2 u sedaček činí suma 200- 600 korun/m2. Matrace můžete mít skvěle vyčištěné od 100 do 300 korun/m2 a cena čištění sedačky vozu začíná na 100 korunách za sedadlo.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *