1204658_29820627

Koš na špinavé prádlo je prostě zapotřebí

Špinavé prádlo přibývá v každé domácnosti doslova geometrickou řadou a není možné se jej zbavit. Pokud nechcete, aby se vám špinavé prádlo válelo někde v domácnosti na zemi, pak byste měli stoprocentně využít možnosti nákupu kvalitního prádelního koše. Ten dokáže zajistit maximální pohodlí nejen skladování prádla, ale také úklid věcí na místo, kde na n nepůjde vidět. Možnosti nákupu koše na špinavé prádlo jsou poměrně různorodé a záleží pouze na vás, který materiál preferujete. Jaké jsou tedy možnosti?

Klasický proutěný koš

Tradice jsou tradice a mnozí z nás volí standardně klasický koš z proutí. Pokud se rozhodnete pro něj, pak vsadíte na jistotu, jelikož proutí je prodyšným materiálem. Když si vyberete hezký koš, pak bude i designově vypadat výborně. K dispozici jsou i dvojbarevné pletené proutěné koše. Jejich vzhled je neotřelý a ani na vlhkost nereagují nijak výrazně negativně. Většinou navlhnout a rychle opět vlhkost ztrácejí. Proutí je totiž vyschlé a logicky se tímto způsobem musí chovat.

Plastové varianty

Hodně zajímavé jsou i plastové variace košů na prádlo. Ty přinášejí zejména jistotu nulové plísně. Prádlo může být skladováno v takovýchto koších klidně i v mokrém stavu a vůbec nic se nestane. Plastový koš na špinavé prádlo přináší mimo jiné také pestrou paletu barevných odstínů, které vypadají moc hezky. Hodně oblíbené jsou prádelní koše v pestrých svítivých barvách.

Další možnosti košů na špinavé prádlo

Pokud budete chtít, můžete klidně vybírat i různé jiné druhy košů určených na špinavé prádlo. V minulosti se prosazoval hojně dřevěný koš na špinavé prádlo. Ten byl sice stylový, nicméně ženy měly s jeho přetahováním z místa na místo co dělat skrze jeho vysokou hmotnost. Volily se ale mimo jiné i plechové anebo drátěné koše. Ty ale podléhaly korozi.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *