Dřezová baterie Lyra plus

Naše tipy na výrobky společnosti Jika

Kvalitní vybavení koupelny anebo toalety zajistí nejen neotřelý vzhled této místnosti, ale také vysokou funkčnost a kvalitu. Na tuto skutečnost by měl myslet každý člověk, který momentálně staví anebo rekonstruuje. Chcete-li vsadit na opravdovou kvalitu prověřenou časem, pak je výbornou volbou jednička mezi výrobci sanitární techniky v České republice, kterou je značka Jika. Ta nabízí celou řadu sortimentu do domácnosti. Známé jsou například produktové řady Lyra, Euroline a další. Podívejme se tedy na některé výrobky této společnosti.

Jika Lyra pack skříňka s umývadlem

Naším prvním tipem je Jika Lyra pack. Jedná se o nábytkovou řadu s umývadlem. Skříňka se nachází přímo pod ním. Jedná se o umyvadla o šířce 65 centimetrů. V sadě si můžete zakoupit přímo umyvadlo se skříňkou a dalšími komponenty, které k celé sadě patří. Jednat se může klidně o osvětlení a další nezbytné komponenty. Celkový vzhled tohoto setu je exkluzivní a příznivá je i cena, za kterou si sadu budete moci pořídit. Model je k dispozici ve vertikální anebo v horizontální podobě.

Jika Lyra pack skříňka s umývadlemJika Lyra pack skříňka s umývadlem

Zdroj obrázku: wellmall.cz

Dřezová baterie Lyra plus

Velmi oblíbená je i série baterií Lyra, která se vyznačuje trvale sníženou cenou a velmi jednoduchým používáním. Baterie se vyznačuje otočným ramenem a dřezem v oválném provedení. Pokud si budete chtít koupit i dřezovou baterii, tak ta nabízí i oblíbenou sprchu. Perlátor uvnitř baterie je vyrobený ze speciálního materiálu, který dokáže efektivně zamezit usazování vodního kamene. Dále je baterie vybavena kvalitní keramickou kartuší. Integrovaný systém Optim Eco dokáže výrazně ušetřit množství spotřebované vody.

Dřezová baterie Lyra plusDřezová baterie Lyra plus

Zdroj obrázku: wellmall.cz

Jika Euroline wc závěsné

Hodně dobrou volbou je i závěsné wc Jika Euroline. Jedná se o model, který svými oblými tvary padne do každé koupelny. Cenově také nevyjde nijak výrazně draho. Jeho koupí tak můžete ušetřit.

Jika Euroline wc závěsnéJika Euroline wc závěsné

Zdroj obrázku: wellmall.cz

Zdroj náhledového obrázku: wellmall.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *