Jídelní set Tempo Kondela Venis: Ekonomický luxus pro celou rodinu

Jídelní stůl a židle jsou základní stavební součástí každé jídelny. Pokud si momentálně vybavujete třeba novostavbu anebo se snažíte vybrat ekonomickou variantu jídelního stolů se židlemi, pak pro vás máme hodně zajímavý tip. Je jím jídelní set Tempo Kondela Venis. Právě on dokáže nabídnout vynikající cenu v kombinaci s designově povedeným provedením. Vyznačuje se pochopitelně i pohodlností a ekonomičností posezení. Ostatně na jeho přednosti i některé zápory se soustředíme v následujícím článku.

Elegantní kombinace dřeva a kůže

Již na první pohled zaujmou jídelní sety materiálovým provedením. Jídelní set Kondela Venis přesně takto zapůsobí díky kombinaci dřeva s ekokůží. Dřevo je provedení wenge, které vypadá opravdu luxusně. Hnědý odstín rozhodně nikoho nezklame a hodí se do jakéhokoli interiéru. Moc hezká je i bílá kůže, jež dokáže vkusně kontrastovat s tmavým vzezřením varianty wenge.

Rozměry stolu a židlí

Stůl je dodáván v rozměrech 110x70x74 cm a židle 44x48x90 cm. Jedná se tedy o standardní velikosti, jež se hodí do každého interiéru jídelny. I v méně prostorných jídelnách se můžete spolehnout na to, že si své místo najde. Jednou z hlavních devíz tohoto setu je bezesporu cena. Sehnat se dá od pouhých 6190 korun. Ke čtyřem židlím, jež jsou součástí setu, si budete moci navíc zakoupit i další. Jedna židle přitom vyjde na 1080 korun. Sestava je dodávána demontovaná, což je z pohledu přenosu naprosto optimální. Stůl ani židle nejsou navíc nijak výrazně těžké.

Výhody jídelního setu Tempo Kondela Venis

–          elegantní designové provedení

–          nízká cena

–          ideální rozměry

–          jednoduchá konstrukce

–          možnost nákupu dalších židlí

–          rychlé smontování laikem

Nevýhody jídelního setu Tempo Kondela Venis

–          nižší odolnost vůči poškození

–          bílá barva kůže

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.