Sekční garážová vrata

Nakupujeme sekční garážová vrata

Každá garáž si zaslouží stylová, funkční a především spolehlivá vrata. Jestliže jste i vy momentálně ve fázi, kdy potřebujete zaplnit stavební otvor nějakým moderním a vysoce kvalitním modelem, jste na správné adrese. V následujících řádcích se totiž budeme zabývat možnostmi sekčních garážových vrat. Ta jsou dnes stejně jako rolovací garážová vrata velmi oblíbená. Dokonce nabízí ještě větší komfort, jelikož se díky přítomnosti jednotlivých sekcí pohodlně dostanou při stažení pod strop místnosti, kde nebudou nijak zavazet. Nač si tedy dát pozor při jejich nákupu?

Sekční garážová vrata

Spolehlivost na prvním místě

Velkou výhodou sekčních garážových vrat je možnost jejich montáže do jakýchkoli otvorů. I v případě nutnosti modernizace stávajícího bydlení tak můžete bez problémů zvolit nejnovější model a modernizovat vzhled vaší garáže. Dbát byste měli na spolehlivost konkrétních vrat, jejichž základem je správný motor. Podívejte se tedy především na značku. Výbornou volbou jsou například výrobky německé společnosti Hörmann. Součástí dodávky musí být i nadstandardní záruční podmínky a servis. V případě poruchy je třeba se ihned dovolat dodavateli a problémy eliminovat.

Sekční garážová vrata

Komfortní ovládání a dokonalé těsnění

Jakákoli sekční garážová vrata s pohonem musí mít kvalitní a jednoduché ovládání. Doporučujeme jak dva dálkové ovladače, tak i možnost stahování za pomocí klasického vypínače na zdi, jehož vzhled je stejný jako u vypínače na světla. Při vypnutí proudu musí být u vrat pojistka a stáhnete si je pohodlně mechanicky. Na přání musí být možné nechat vyrobit i mechanický zámek. Každá garážová vrata musí dokonale těsnit. Jak na své horní části, tak i na spodní musí mít efektivně řešené optimálně gumové těsnění, které v zimě zamezí vniku chladu do interiéru. Důležité jsou i flexibilní boční panty na vrata.

Sekční garážová vrata

Nakupujte u specialisty

Při nákupu se spolehněte na specializovanou firmu, která vám poskytne poradenské služby a následně se postará i komplexně o celou realizaci. Naším tipem je firma SEIDLER s.r.o. úspěšně působící v oboru již více než 15 let. Profesionálové z této společnosti vám nejen nabídnou veškeré cenné informace k jednotlivým modelům třeba ve vlastní vzorkové prodejně, ale tým techniků následně usadí vrata dle potřeby. Vy tak získáte jistotu efektivního řešení právě ve vaší garáži.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *