Samsung klimatizace

Nákup klimatizace v zimě se vyplatí

Ještě v nedávné minulosti by si mnozí lidé po přečtení tohoto nadpisu nechápavě klepali na čelo. Klimatizace je přeci určena na letní období, kdy je domu velké horko a je zapotřebí poněkud ochladit okolní vzduch! V současnosti je tomu ale už jinak a klimatizace může sloužit jako efektivní a maximálně úsporné vytápění interiéru. Pokud o této skutečnosti nevíte, pak se určitě začtěte do následujících řádků, jelikož vám v nich o tomto způsobu topení prozradíme více.

Klimatizace nabídne úsporné topení

Současné klimatizace jsou vybavené kvalitním tepelným čerpadlem, které je schopné produkovat dostatečné množství tepla. Množství se odvíjí od celkového příkonu čerpadla. Jen pro orientaci uvádíme, že čerpadlo o příkonu 400 W umí vytvořit až 3 kW tepla. Výhodný je i fakt, že klimatizace umí vytápět prostor až do -15 stupňů Celsia venkovní teploty. Tvoří tak perfektní alternativu standardnímu způsobu vytápění za pomocí plynových anebo elektrických zdrojů. Jedna místnost může být vytopena za pouhých 15 minut, a to s minimálními náklady.

A máte čistý vzduch…

Velkou výhodou klimatizace je i fakt, že dokáže fungovat i jako vynikající čistička vzduchu. Disponuje totiž hned několika filtry, jež umí očistit vzduch od částic, jež jsou pro člověka nežádoucí. Bez potíží zničí celých 99 % mikroorganismů. Samozřejmostí je i redukce pachů a v neposlední řadě i ionizátor, který umí vzduch dokonale osvěžit. Díky tomuto pozitivnímu působení se uleví dýchacím cestám a zvýší se celková odolnost organismu.

V zimě za výhodnější cenu

V zimním období je možné klimatizace logicky sehnat za nižší cenu, jelikož se na ně vztahují zajímavé slevy. Na samotnou instalaci klimatizační jednotky také nebudete muset nijak výrazně čekat, jelikož zájem o ně není tak velký, jako je tomu v období sezony. Naším tipem mezi klimatizacemi jsou modely Samsung AR5000 či Samsung AR7000 Wi-Fi.

Zdroj náhledového obrázku: sutherm.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *