energie

Nahromadila se vám doma negativní energie? Zbavte se jí

Doma se všichni chceme cítit dobře. Atmosféru panující v domácnosti z velké části ovlivní nejen její vybavení, ale také energie, která se zde hromadí. A když je nadmíra negativní energie, můžete to na sobě pocítit. Jak se negativní energie zbavit a vyhnat ji z domu?

Jak se projeví nahromaděná negativní energie?

Myslíte si, že něco jako negativní energie neexistuje? Bohužel to tak není. Negativní energie se může zabydlet u každého z nás. Když jí to dovolíme. Mnoho lidí si nepřipouští, že by je mohla negativní energie obklopovat, natož že by je mohla nějakým způsobem ovlivnit. Jak poznáte, že máte kolem sebe nadmíru negativní energie?

  • cítíte se vyčerpaní
  • netěší vás věci, které vám dříve dělaly radost
  • nemůžete spát
  • přepadají vás obavy
  • pociťujete nervozitu
  • neumíte pracovat s emocemi

energieFoto: Pixabay

Jak se negativní energie zbavit?

Pokud máte pocit, že se negativní energie zabydlela i u vás doma, poradíme vám, jak se ji zbavit. Vyzkoušejte některý z následujících tipů a položte negativní energii na lopatky.

Opravte to, co je rozbité

Rozbité věci jsou synonymem špatného a negativního. Možná už delší dobu přehlížíte nějakou rozbitou věc – může to být i zdánlivá maličkost, ale i ta může být důvodem, proč se vás doma drží negativní energie. Dejte věci do pořádku a negativní energie se dá na odchod.

Kupte si něco žlutého

Žlutá barva ve většině z nás evokuje dobrou náladou. Je veselá, energická a radostná. Má také schopnost neutralizovat zlo. Kupte si domů něco vesele žlutého, třeba nějaký pěkný doplněk. Může to být naprosto cokoli, přehoz přes postel, žlutý polštářek na sedačku nebo ubrus na jídelní stůl.

Zbavte se nepořádku

Podle čínského učení feng shui v sobě nepořádek uchovává mnoho energie, bohužel té negativní. Obklopujete-li se nepořádkem, obklopujete se tak negativní energií. A nemáme tím na mysli přímo odpadky. Jako nepořádek lze označit například předměty, které nepoužíváte a jen vám doma zabírají místo.

Zdroj: https://lepsiebyvanie.pluska.sk/byvanie/nedobra-energia-doma-10-rieseni-ako-ju-okamzite-zlepsit

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení a zahrada mě baví. Ráda se podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *