Nábytek na míru potěší všechny náročné majitele rodinných domů

Kuchyně

Stavíte nebo rekonstruujete svůj rodinný dům? Pak zajisté přemýšlíte o koupi poctivého nábytku. Nebavíme se o tuctové dřevotřísce z obchodů, ale spíše o opravdové kvalitě v podobě odolného lamina. A právě v tomto ohledu vyniká řešení na míru. Na koho se obrátit?

Řemeslníci z Dřevoškrt

Pokud zrovna zařizujete novou domácnost, mrkněte se na služby oblíbených řemeslníků ze společnosti Dřevoškrt. Ti sídlí v Domažlicích a poskytují komplexní portfolio služeb – prodej dřeva, přípravu polotovarů pro truhláře, výrobu interiérových dveří, pokládání plovoucích podlah i nábytek na míru. Snadno tak vyřešíte několik problémů najednou.

Co se týče nábytku na míru, můžete se spolehnout na návrh, výrobu, dovoz i finální montáž všech druhů výrobků. To platí pro nábytek do kanceláře, dětského pokoje, ložnice, chodby i kuchyně.

KuchyněFoto: drevoskrt.cz

Typickým příkladem je vestavěná skříň na míru. Právě v tomto ohledu vyžadují majitelé domů nejrůznější atypy. Bavíme se třeba o skříni do podkrovního pokoje, kde je zkosený strop a podobně. Jak takový kus vypadá? Klikněte na vložený odkaz, otevřete si sekci „Více referencí“ a ihned uvidíte, jak elegantně se dá vyřešit zkosený prostor.

Kuchyně na míru

Zdaleka nejvyhledávanější službou jsou však kuchyně na míru. Právě na ně si mnoho majitelů rodinných domů odkládá postupem let peníze. Odborníci z Dřevoškrt mají zkušenosti jak z panelákových, atypických, tak i kuchyní do luxusních vil. Nezáleží na tom, jestli potřebujete klasickou, rohovou, do písmene „U“, nebo spíše variantu s ostrůvkem uprostřed – stačí se domluvit a počkat si na realizaci.

I v tomto případě vás odkážeme do sekce „Více referencí“. V mžiku si totiž budete moci prohlédnout rustikální, moderní, tmavé i světlé kuchyně. Snadno tak získáte potřebnou inspiraci a zjistíte, co se vám líbí.

Náhledové foto: drevoskrt.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.