Modulární stavba: Moderní řešení pro ty, kteří hledají trvalé a ekonomické domy

kontejner

Hledáte kvalitní a elegantní bydlení s tím, že se potřebujete usadit co možná nejrychleji? Pokud ano, rozhodně stojí za zvážení modulární stavby. Jedná se fakticky o obytné kontejnery, které mohou být umístěny prakticky kdekoli. Kontejnerové domy jsou ideální hlavně v tom, že se jedná o ekologický a moderní způsob bydlení. My se na jejich hlavní přednosti zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Potřebujete jen zpevněnou půdu

Přesně tak, obytné kontejnery nejsou z hlediska umístění nijak náročné. Postavit se dají klidně i na neudržovaném pozemku, nebo naopak v místech, kde se nechají vybudovat klasické betonové základy. Obrovskou devízou je i fakt, že modulární domky nevyžadují stavební povolení. Stačí jen oznámení příslušnému úřadu.

kontejnerFoto: Comox.cz

Rychlost realizace je expresní a za příznivou cenu

Moderní modulární domy jsou také typické rychlou realizací bydlení. Vždyť svůj nový domov můžete mít klidně i za pouhý měsíc. Jasně, počítat nemůžete s nějakou extrémně velkou plochou pro život, nicméně pro bydlení vám bohatě postačí. Nic se jednoduše protahovat nebude. Co se týká ceny, ta se odvíjí od konkrétního provedení modulárního domu. Pokud ji ale srovnáte s klasickou konvenční stavbou, pak bude zcela jistě mnohem nižší. Tím si můžete být jistí.

Multifunkční využití modulárních domů

Ne vždy potřebuje člověk pouze nemovitost k bydlení. Vynikající je třeba pro administrativu obytný kancelářský kontejner. Za velmi krátkou dobu můžete mít skvělé zázemí kanceláří za velmi příznivou cenu. Jinak jsou vynikající třeba také sociální nebo skladové kontejnery. Potřebujete-li naskladnit zboží, jde o velmi rychlé a kompaktní řešení. Samozřejmě není problém skloubit jak administrativní, tak i právě skladové modely, takže získáte komplexní pracoviště se vším všudy.

Náhledové foto: Comox.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.