Módní trendy v osvětlení nejenom pro moderní interiér

lustr

Moderní osvětlení v sobě snoubí harmonii jemné krásy jedinečného uměleckého díla s maximální funkčností a praktičností věcí každodenní potřeby. Umožňuje nám tak obklopit se elegancí, aniž bychom museli dělat kompromisy v rámci užitnosti nebo snadné údržby.

To nejsou jen prázdná slova. Stačí vsadit na aktuální módní trend, představovaný půvabnými zirkony. Pokud i vy za své vynaložené peníze hledáte to nejlepší, určitě vás osloví jedinečné uměle vyráběné kousky, jež se však co do vzhledu a kvality skutečným zirkonům více než vyrovnají .A co vám nabídnou?

Zamilujte si všechny tváře světla

Skleněné zirkony byly jako náhrada diamantů používány odjakživa, a jejich finální vzhled závisel jen a jen na šikovnosti a zručnosti daného výrobce. Ani dnes není problém vyrobit skleněné krystaly, které jsou od svého mnohem dražšího vzoru takřka k nerozeznání. Jejich tajemství tkví v dokonalém opracování a pečlivém dodržení původní předlohy, v níž jsou všechny úhly a plochy navrženy tak, aby okolní světlo odrážely v maximální míře.

lustr

Zdroj obrázku: Pixabay,com

Stačí jediný stisk vypínače a stropní osvětlení se zirkony rozzáří váš byt tisícerými odlesky, pronikajícími i do toho nejtmavšího koutu. Atmosféra nebude nepodobná honosným zámeckým sídlům a vy se rázem ocitnete ve zcela jiném světě. Světě, kterému dominuje radost a dobrá nálada, se špetkou luxusu a nevšednosti.

Stylová svítidla pro každý pokoj

Vpusťte do svého bydlení eleganci a dokonalost zirkonového osvětlení a vůbec se nebojte jeho nevšednosti. Z široké řady modelů si zcela jistě vyberete. Nejste příznivci okázalosti? Pak vsaďte třeba na moderní svítidla, postavená na jednoduchosti a elegantních liniích.

Ale zirkony jsou k mání i pro industriální či minimalistický styl, stačí si jen vybrat z pestré palety produktů. Jde o návrat ke kořenům i prapůvodní eleganci Podlehnete jí i vy?

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay,com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.