Koupelna

Moderní styly koupelen

Podle posledních průzkumů strávíme každý den v koupelně až 50 minut. A proto není divu, že nám na jejím vzhledu záleží. Vhodný výběr nejen obkladů, dlažby, sanity, ale i osvětlení s doplňky nám pak z koupelny vytvoří místnost, kde se budeme cítit skvěle.

Nízká cena se nemusí zrovna rovnat kvalitě

Výběr sanity, dlažby a obkladů do koupelny jen podle finančních prostředků se nemusí zrovna vyplatit.  Všechny levné věci nemusí být zrovna kvalitní, což platí i naopak. Nejideálnější je vybírat zařízení koupelny především podle kvality, pak ceny a designu.  Veškeré vybavení pak musí spolu ladit, proto jsme ochotni investovat nejvíce času i peněz do obkladů a dlažby. Neměli bychom zapomínat ani na sanitární keramiku, která dodává šmrnc celé koupelně.

Klasické styly už jsou překonané

Čtvercové obklady s kruhovým umyvadlem do koupelny? Ano, běžná skladba, ale dnes máme i pestřejší nejrůznější geometrických tvarů např. obklady ve tvaru kosočtverce nebo hexagonu a umyvadla asymetrických rozměrů vás nadchnou.  Stylu se opravdu meze nekladou, takže nepravidelné a ještě metalické obklady jako z exotické dovolené, černobílá kombinace, koupelnu jako na zámku nebo styl Verona?  Můžete mít doma cokoliv. Možností je opravdu spousta. Umyvadlo z bílé keramiky už také není jedinou variantou. Dnes se vyrábí skleněná, zlatá, stříbrná či jinak zbarvená umyvadla a každé se hodí do jiného stylu koupelny, který právě chcete podtrhnout.

Vytvořte si svůj vlastní styl

Pokud jste si mysleli, že 3D formáty nepatří do koupelny, tak jste na omylu. V kombinaci s keramickou dřevěnou dlažbou a kamenným umyvadlem vypadá skvěle.  A třeba k barevné 3D mozaice pak postačí jen jednoduchá sanita do koupelny. A co koupelna obložená imitací břidlice s nepravidelným tvarem umyvadla?   Inspirujte se, kde jen můžete a vytvořte si vlastní osobitý styl, materiálu na uskutečnění je všude jistě dostatek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *