Ravak

Moderní koupelnový nábytek RAVAK – spojení designu a funkčnosti

Koupelna v moderní domácnosti by měla uspokojit všechny potřeby svých uživatelů. Měla by poskytnout prostor pro relaxaci i vybavení pro pravidelnou osobní hygienu. Speciální koupelnový nábytek značky RAVAK je vytvořen předními designéry podle nejmodernějších trendů funkčního nábytkového a koupelnového designu.

Koupelnový nábytek RAVAK je navržen tak, aby při propojení s jednotlivými koupelnovými koncepty poskytoval praktické řešení úložného prostoru ve skříňkách, šuplících a poličkách a současně designově ladil s dalším zařízením koupelny.  Na koupelnový nábytek RAVAK navazují kreativně navržené odkládací plochy, které jsou součástí umyvadla či vany.

Životnost koupelnového nábytku RAVAK je zajištěna speciální hloubkovou impregnací, která usnadňuje údržbu povrchů. Dvířka jsou ošetřena dvěma vrstvami základního laku, dále jsou finálně lakována bílou polyuretanovou barvou s vysokým leskem. Díky tomu jsou vodě odolná a lze je mýt i mokrou textilií. Údržbu koupelnového nábytku RAVAK usnadňuje provedení bez madel, která při čištění nepřekážejí. Závěsný systém uchycení koupelnových skříněk umožňuje snadný úklid i pod nábytkem.

Koupelnové skříňky jsou vybaveny kvalitními pojezdy s olejovými tlumiči, spolehlivým závěsným systémem a panty s dorazem. Veškeré toto kování je vysoce kvalitní a zajišťuje bezproblémové otevírání a zavírání dvířek i šuplíků po celou dobu životnosti nábytku. Nábytek je vhodný i do extrémně vlhkého prostředí, jakým koupelna obvykle bývá.

Koupelnový nábytek je dodáván smontovaný. Primárně je určen pro pověšení na zeď, ale je možné dokoupit k němu také nožičky.

Nábytek se dodává ve čtyřech barevných kombinacích, v barvách bříza, bílá, StripOnyx, espresso a šedá, vždy v kombinaci s bílými dvířky ve vysokém lesku.

Funkčním doladěním zařízení koupelny jsou koupelnové doplňky, které jsou designově sladěné s jednotlivými koupelnovými koncepty, takže s nábytkem i vybavením koupelny dokonale ladí.

Při přemýšlení o zařízení koupelny inspirace hledejte na webu RAVAK v sekci ,,Inspirujte se”.

Zdroj náhledového obrázku: ravak.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *