Vivus Luka

Moderní byty v Praze: Vivus Luka

Praha 5 – Řeporyje je městskou čtvrtí, která je z hlediska pohodového moderního bydlení naprosto optimální volbou. Pokud se i vy rozhodujete pro výběr nového bytu v hlavním městě, pak máte jedinečnou šanci. Zvolit můžete například developerský projekt Vivus Luka, jenž se vyznačuje maximálně moderním provedením celého objektu a důmyslně řešeným interiérem. Představme si jej tedy mnohem podrobněji.

Vybírejte až z 39 bytů

V rámci projektu Vivus Luka je možné vybírat až z celkem 39 bytových jednotek. Momentálně hledáte byt 3+kk v Praze 5? Máte jej mít, a to v rámci tohoto developerského záměru. Celý komplex je složen z celkem 5 objektů. Jeden je čtyřpodlažní a další čtyři pětipodlažní. V prvně zmiňovaném domě se nachází celkem 39 bytů a ve druhém je k dispozici 47 jednotek. Volit samozřejmě můžete z nejrůznějších dispozičních řešení, a to od 1+kk až po 4+kk. Nejvyšší plocha, která spadá na konkrétní byt, činí 75 m2. Pro singles jsou ale určeny i malinké byty s plochou 36 m2.

Vysoký standard bydlení

Poměrně vysoký standard bydlení v rámci tohoto projektu je doložen i faktem, že k bytům náleží prostorné terasy a balkony. K některým dokonce přináleží i předzahrádky. Praha 5 je navíc skvělou lokalitou, kterou můžete z balkonu pozorovat. Z předzahrádek budou těžit zejména rezidenti, kteří bydlí vyloženě v přízemí. Budou zde moci posedět a vychutnat si spokojen chvilky. Samozřejmostí jsou i sklepní kóje a podzemní parkovací stání.

Za nákupy i zábavou

Řeporyje jsou vynikající pro svou maximální dostupnost. Vyrazit odtud můžete třeba pohodlně na nákupy, a to do několika nejznámějších a největších nákupních galerií, jako jsou Metropole Zličín, Gelerie Butovice anebo Avion shopping park. Samozřejmostí je i vynikající občanské vybavení, důkazem čehož budiž zdejší školy, školky a zdravotnická zařízení. Podívat se na nabídku dalších bytů můžete na www.reby.cz.

Zdroj náhledového obrázku: prahanovostavby.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *