Mobilní topidlo vám zajistí teplo v dílně i garáži

Každý majitel domu zná jistě situaci, kdy potřebuje v zimě něco opravit. Dělat si nepořádek v domácnosti rozhodně nechcete a vyrazit do studené garáže také není zrovna optimální. I proto je ideální garáž co nejrychleji vytopit a vše si vyřešit právě zde. Ostatně i taková drobná oprava auta je v zimě mnohem pohodlnější v interiéru než opřed domem v mrazu. Pokud nevíte, jak co nejefektivněji garáž vytopit, pak si rozhodně přečtěte následující řádky, v nichž se vše potřebné dozvíte, a doporučíme vám také přímo ideální topidla, která vám v této situaci pomohou.

Plynový automat vytopí garáž i bez elektřiny

Nechcete-li být závislí na elektřině, můžete se spolehnout na vytápění za pomocí mobilního plynového topidla. Kvalitní plynový automat je schopen vytopit garáž během několika minut, a to za rozumné peníze. Jako pohon tohoto teplovzdušného agregátu slouží láhev s kapalným plynem. Přenést si jej můžete pohodlně kamkoli dle vašich potřeb. Ideální volbu jsou topidla z konstrukční řady REMKO PGM. Volit ale můžete i modely z řady PGT, které disponují automatickou regulací.

Propanove-topne-automaty-PGM-30-239-600x600Propanový topný automat PGM 30

Zdroj obrázku: remko.cz

Pohodlné elektrické topidlo

Pokud nepatříte mezi příznivce plynu, pak můžete zvolit také elektrické topidlo ELT 2-1, které je ideální právě do garážových prostor anebo do menších zahradních domků. Klidně ale vytopí i interiér různých sýpek s obilím anebo zemědělské chovy či výrobní haly. Díky třístupňové regulaci si zajistíte teplo dle vašich potřeb.

Elektricke-topne-automaty-ELT-2-1-235-600x600Elektrický topný-automat ELT 2-1

Zdroj obrázku: remko.cz

Topidlo si můžete klidně i půjčit

Společnost REMKO s.r.o. nabízí mimo oba zmiňované typy teplovzdušných agregátů také možnost zapůjčení. Vybrat si tak můžete topidla pouze třeba pro jednorázové akce. Jestliže budete potřebovat montáž zakoupeného agregátu, pak také není problém. U mobilních zařízení zmiňovaného charakteru si ale určitě poradíte sami.

Zdroj náhledového obrázku: remko.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.