Mobilheim

Mobilheimy: Bydlete ve svém za minimální cenu

Kdo by nechtěl bydlet ve vlastním domě? Asi každý! Ne všichni ale máme dostatek finančních prostředků k tomu, abychom si mohli nové bydlení dovolit! I proto se vyplatí pořídit si mobilheim, který je schopen za minimální pořizovací cenu poskytnout komfort se vším všudy! Že nic o takovýchto domech nevíte? Nevadí, rádi vám je podrobně představíme a společně se přesvědčíme o tom, že pořízení některého z nich určitě stojí za to.

Mobilheim hlavní místnost

Co jsou mobilheimy

Počátky mobilheimů ve světě jsou spjaty zejména se Spojenými státy americkými. Právě zde si tento typ domů oblíbili obyvatelé v 50. a 60. letech. Využívali je k bydlení při pracích, k nimž se potřebovali často stěhovat. Následně je začali využívat i v Evropě, konkrétně ve Velké Británii, Švédsku, Holandsku a České republice. Změnil se pouze účel jejich využití- sloužily k rekreaci.

Mobilheim kuchyně

Nízkonákladové bydlení se vším všudy

Mobilní domy se dnes pořizují nejen jako chaty či chalupy na sezonní účely. Bydlet v nich lze klidně i celoročně. Odměnou vám bude ekonomické, ekologické a komfortní bydlení. Co se týká rozměrů, vyrábí se jednomodulové varianty přibližně od 7 do 15 metrů na délku a 3 až 4 metrů na šířku. Výška mobilheimu činí zpravidla 2,4 až 3,7 metru. Hmotnost mobilního domu je individuální, a to konkrétně od 2 až 3 tun u sezonních variací a 4 až 8 tun u stálých mobilheimů k permanentnímu bydlení.

Mobilheim koupelna

Pořiďte si mobilní dům ve vysoké kvalitě

Pokud jste se rozhodli pro nákup některého z mobilních domů, vsaďte na vysoce kvalitní modely od společnosti Marvel. Ta nabízí největší výběr nejrůznějších modelů mobilních domů v České republice. K dispozici jsou u ní i použité mobilní domy. Spolehnout se mohou zájemci i na revitalizaci již stávajících typů mobilheimů. Je zkrátka pouze na vás, jak bude váš nový dům vypadat.

Podívejte se na nabídku a vyberte si svůj mobilheim.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *