sprchový kout roltechnik

Luxusní sprchový masážní sprchový box Roltechnik Paegas Blue lux 900

Sprchování dnes může být docela zábavné, příjemné a může člověku přinášet maximální komfort. Ideální je zvolit ten pravý masážní box, který vám může toto všechno dopřát v maximálním rozsahu. Zajímavou volbou je například sprchový masážní box Roltechnik Paegas Blue lux 900. Tento box se vyznačuje celou řadou specifik, která je dobré si blíže představit.

Technický popis boxu

Co se týká jednotlivých komponentů, které tvoří tento masážní box ve tvaru půlkruhu, tak základem je 4 milimetry silné bezpečnostní sklo. Barva profilu spojujícího sprchový box je stříbrná. K dispozici je uživateli jak sprchový komplet, tak i stropní kropicí hlavová sprcha. Vše je ovládáno elektronicky s maximálním důrazem na detail a komfort při sprchování. K dispozici je i samonosná sprchová vanička a sedátko. Rozměr vaničky je 900x900mm a výška pouhých 17 centimetrů.

Vychytávky boxu

Mimo velkého množství masážních trysek disponuje sprchový kout Roltechnik Paegas Blue lux 900 ještě celou řadou dalších skvělých vychytávek. Klasikou je především integrované rádio umožňující poslech hudby i v době, kdy se člověk sprchuje. Pocit z hudby v koupelně je umocněný moderní technologií zvuku. Samozřejmostí je i ventilátor, který je také integrovaný v tomto sprchovém masážním koutě. Cen a kompletu se pohybuje kolem 12 000 korun.

Možné nedostatky

U tohoto sprchového koutu je ale bohužel možné najít i některé nedostatky. Klasikou je ne příliš ideálně řešené utěsnění koutu. Prosak vody je více než pravděpodobný. Nepříjemné je i křivé provedení vaničky, které jinak celkem degraduje původní skvělý dojem ze sprchování. Návod na montáž je poměrně složitý a nepřesný. I proto je ideální koupit tento sprchový set u nějakého spolehlivého prodejce, který umožní případnou bezproblémovou reklamaci.
Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *