LINDURA image foto

Luxusní podlaha do obývacího pokoje

Vybíráte novou podlahu pro svůj obývací pokoj? Rádi byste vysoce kvalitní dřevěnou podlahu ovšem za rozumnou cenu? Představte si dřevěnou podlahu, která je zároveň extrémně odolná proti průrazu a vtiskům a příjemně teplá i naboso.

Lindura s dítetem

Dřevo se silným charakterem

MEISTER HD 300 Lindura je krytina výrazně rustikálního vzhledu s přírodními suky, prasklinami a póry, které jsou zvýrazněny díky unikátnímu výrobnímu procesu Wood-Powder. Jedinečný dojem podtrhuje použití přírodních olejů a výrazná hra barev. Díky použité technologii Wood-Powder, která zpracovává dřevěná vlákna, je Lindura nejen odolnější, ale i jedinečná na samotný pohled. Použité oleje a vosky pronikají velmi hluboko do dřeva a vytvářejí ochranný aktivně dýchající efektivní povrch. Tato zušlechťující povrchová úprava zdůrazňuje fládrování i strukturu a přitom přispívá ke zdravému klima ve vašem obýváku.

8425_HD_300_Ambiente 8425_HD_300_Ambiente

Dřevěná a zároveň vysoce tvarově stabilní

Podlahy vyráběné technologií Wood- Powder splňují zároveň přednosti dřeva i kamene – jsou teplé jako dřevo a odolné jako kámen. Wood- Powder Technology je zcela inovativní prášková technologie zpracování dřevěných vláken. Výsledný materiál má mimořádné mechanické vlastnosti, je maximálně tvarově stabilní, extrémně odolný proti vtiskům, velmi otěru vzdorný a průrazu vzdorný. Když se ho dotknete, je stejně teplý jako dřevo. Jeho odolnost je ovšem srovnatelná s kamenem, a to bez jeho křehkosti. Těmito podlahami můžete jednoduše nahradit studené kemenné, keramické i porcelánové krytiny, přičemž se setkáte s mnohem lepšími podmínkami i při pokládání.

Lindura s jehlovými podpadky

Specifikace MEISTER HD 300 Lindura

1-lamela, ojedinělý formát, 6 přírodně olejovaných rustikálních povrchů, 4 originální přírodně olejované živé povrchy, celoobvodová mikrospora, zámkový spoj Masterclic Plus.

Rozměry:

Celková tloušťka: 11 mm

Dub: 2600 x 320 mm | 2200 x 270 mm

Modřín: 2600 x 320 mm

V balení: krátká verze | 4 lamely | 2,38 m², V balení: Dlouhá verze | 3 lamely | 2,50 m², ZÁRUKA – MEISTER Longlife – PARKETT® při použití v obytných prostorách.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *