Bez názvu

Lokální rekuperace BRINK Air 70: Sázka na jistotu v zimě i v létě

Chtěli byste mít v domácnosti optimální vzduch v jakoukoli roční dobu? Určitě ano, nicméně standardním vytápěním objektu spojeným s větráním tohoto cíle nejspíše nedosáhnete. Optimální volbou je lokální rekuperace. Naším tipem je model BRINK Air 70. Jaké jsou jeho hlavní přednosti? Právě na to se zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Samozřejmě doporučíme i společnost, u níž si můžete tuto lokální rekuperační jednotku zakoupit.

Maximální vzduchový výkon

I při minimálních rozměrech decentrální rekuperace se můžete spolehnout na skutečně vysoký výkon. Ten činí až 70m³/h. Jednotka se mimo jiné vyznačuje také hodně vysokou účinností a minimální hlučností. Průměr kulatého protiproudého výměníku jednotky činí jen 250 mm. Jinak tato lokální rekuperace dokáže vytvořit efektivní hlukový útlum proti zvukům, které přicházejí z exteriéru.

Lokální rekuperace

Zdroj obrázku: storc.cz

Jednoduché ovládání

Vybrat si u této lokální rekuperace lze ze dvou základních provedení. Konkrétně se jedná o variace Standard a Plus. Prvně jmenované jednotky lze ovládat hned v pěti úrovních výkonu. Modely Plus je možné vybavit ještě dalšími prvky. Mezi ty se řadí kupříkladu CO2 senzor nebo vlhkostní senzor. Jinak není problém připojit nadřazený řídicí systém. Hodně dobrou volbou je i pořízení ovládání prostřednictvím mobilního telefonu.

Lokální rekuperace

Zdroj obrázku: storc.cz

Energeticky efektivní lokální rekuperace

Jednotka BRINK Air 70 dokáže dosáhnout při 50m³/h účinnosti 80 %. Měrná spotřeba je přitom 0,20W/m3/h. V podstatě se jedná o nejefektivnější lokální rekuperaci, která se na trhu vůbec nachází. Výborný je u této jednotky také 100% bypass, díky kterému lze v létě přes den větrat studeným nočním vzduchem. Pro zimní provoz je určen ochranný předehřev. Bezpečné větrání bude dodrženo v i případě silného větru. Jinak je jednotka samozřejmě registrována v programu Nová zelená úsporám. A kde tuto lokální rekuperaci zakoupit? U společnosti Štorc.

Zdroj náhledového obrázku: storc.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *