Inspecto online

INSPECTO EVIDENCE: Výkonný software pro správu technologií

Jste majitelem firmy nebo osoba zodpovědná za provoz vyhrazených technických zařízení a čas od času, v horším případě pravidelně, se vám stává, že zapomenete na revize různých přístrojů? Může se stát, neustálé sledování toho, kdy končí datum platnosti minulé revizní prohlídky, je poměrně náročné. Když pak přijde kontrola, mohou hrozit poměrně vysoké pokuty. Vyvarovat se tohoto rizika přitom není nijak složité. Řešení představuje elegantní software pro správu technologií nazvaný INSPECTO EVIDENCE. Jaké jsou jeho hlavní přednosti a kterých aplikací budete moci využít? Na to se zaměříme právě v tomto článku.

Absolutní přehled v technologiích jako základ

INSPECTO EVIDENCE zajistí naprostý přehled o tom, zdali je dodrženo legislativní a normativní minimum týkající se revizí. Získáte možnost okamžitého zobrazení stavu a spousty dalších funkcí v rámci uživatelského rozhraní. Veškeré reporty a analýzy jsou u tohoto systému samozřejmostí.

Obsluha požadavků pomocí online aplikace

Nedílnou součástí jakékoli instalace INSPECTO EVIDENCE je základní klientský „HelpDesk“ modul. Vaše požadavky budete moci zadávat jak pomocí aplikace v počítači, tak i v jakémkoli mobilním zařízení se systémy Android. Instalaci navíc bez problémů umožníte také vašim zaměstnancům, kteří by měli mít k datům přístup.

Inspecto

Několik užitečných aplikací

Upozornit musíme i na několik velmi užitečných aplikací. Jsou jimi například aplikace Sprint pro zrychlení kontroly revizí. Výborná je i NFC for Cleaning, jež díky NFC štítkům umožní označovat konkrétní místnosti, či oblasti pro pracovníky úklidu. Můžete tak velmi jednoduše mapovat jejich aktuální činnost a vykonanou práci. Důmyslná je také NFC for Security. Jejím prostřednictvím si zmapujete činnost ostrahy. Podíváte se, zdali se realizovaly obhlídky. Pracovnici si navíc online prohlédnou seznam úkolů, který jim sestavíte.

Inspecto

Efektivní napojení na revizní software INSPECTO

Velkou výhodou je napojení na revizní software INSPECTO. Ten zajistí optimální práci revizním technikům. Nabízí spousty precizních předem zpracovaných revizních šablon, jež plně navazují na normy ČSN a zahrnují také jejich citace.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *