Krásné rodinné domy v Praze 10

Bydlení v Praze je bezesporu výhodné. Hlavní město je schopno nabídnout nejen veškerou občanskou vybavenost včetně obrovského množství pracovních příležitostí, ale i potřebný klid pro bydlení. Důležité je pouze to, aby se vám podařilo zvolit tu pravou lokalitu. Výbornou volbou jsou zejména domy v Praze 10. Právě Praha Štěrboholy nabízí bydlení v nových domech již nyní na jaře letošního roku. Developerský projekt společnosti Finep zahrnuje celkem 21 novostaveb rodinných domů. Podívejme se tedy na možnosti, které se z hlediska koupě domu nabízejí.

Architektonicky unikátní domy

V první řadě je třeba říct, že tyto rodinné domy Praha 10 nenabízí v žádné unifikované podobě, ale jedná se skutečně o architektonicky povedený komplex domů. V rámci jednoho domu bude moci jeho majitel využívat bytový prostor od 118 m2 až po 140 m2. Vše se odvíjí od koupě domu konkrétní velikosti. Interiérově jsou domy řešeny s maximálním ohledem na požadavky lidí, kteří v nich budou bydlet.

Energeticky úsporné bydlení se vším všudy

Moderní rodinné domy Štěrboholy jsou výhodné i v tom, že nabízejí bydlení s minimálními možnými náklady na vytápění. Domy jsou energeticky úsporné, za což mohou především kvalitní materiály použité na jejich výstavbu. Samozřejmostí je u těchto domů také zahrada odpovídající přímo rozměrům konkrétního domu. Mimo zahradu nabízejí rodinné domy i zastřešené a nezastřešené stání pro váš automobil. Spolehnout se budete moci při koupi samotného domu i na nadstandardní záruku v podobě 3 let.

Maximální občanská vybavenost

Bydlení v Praze se většinou vyznačuje maximálními možnostmi. Praha 10 je skutečně nabízí. Hned u rodinných domů se nachází cyklostezka, kterou se dostanete do mnohých míst v hlavním městě. U rodinných domů se nachází i zastávka městské hromadné dopravy. Pokud budete potřebovat služby lékaře, pak nebude nejmenší problém. To samé platí i o nakupování. Moderní Europark Štěrboholy poskytuje několik nákupních galerií. O ryze klidné povaze lokality vás přesvědčí i nedaleký přírodní park Hrušov. Vydat se můžete i k rybníku Hrušov.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *