Koupelna

Koupelnový nábytek: Prim hraje zrcadlo

Krásná koupelna si zaslouží své místo zcela jistě i ve vašem interiéru. Pokud o ní momentálně uvažujete, měli byste přemýšlet nejen o klasickém vybavení zařizovacími předměty typu vany nebo sprchového kouta. Velmi důležitou roli hraje rozhodně i další nábytek. My se na něj zaměříme, nicméně drtivou většinu textu budeme věnovat zrcadlu, bez něhož se moderní koupelna fakticky neobejde! Jaká zrcadla tedy mohou v koupelně být?

Samostatně visící, nebo integrovaná

V první řadě je vhodné se rozmyslet, jestli volit klasická zrcadla, nebo ta, jež budou integrovaná přímo do koupelnové skříně. V mnohých obchodech seženete obojí variantu. Prvně jmenovaná není tolik úsporná, jako je tomu u druhé. Když si prostě a jednoduše zrcadlo otevřete, můžete z nitra skříňky vytáhnout jakékoli věci denní potřeby. Patří mezi ně zejména voda po holení, kosmetika a mnohé další věci. Své místo se může zrcadlo najít ale klidně i jinde.

Na tvaru záleží

I design koupelnového zrcadla bude hrát důležitou roli. Volit je možné nejrůznější tvary, jež by měly korespondovat s celkovým designem místnosti. V každém případě není problém vybírat i dekor okraje zrcadla, jenž může vypadat různě v imitacích dřeva, případně kamene, nebo čehokoli jiného. I velká zrcadla nemusejí být drahá. Pokud si seženete jednoduše mall.cz kupóny, získáte zajímavé slevy. Krásná drahocenná zrcadla díky tomu lze sehnat za zlomek původní ceny.

Stlačte cenu na minimum

V každém případě se vyplatí při nákupu koupelnového vybavení sehnat co možná nejlevnější sortiment. K dispozici jsou v současnosti například velmi výhodné kupóny, jichž stojí za to využít. Zapomenout ale nemůžeme ani na slevy při realizacích na klíč, anebo nákupy u velkoobchodů, jež si mohou dovolit jít s cenami poměrně slušně dolů. Doporučujeme také srovnávání zboží na internetu, jež některé portály nabízejí zcela zdarma.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *