Koupelnová předložka není jen designovým prvkem, jde o bezpečnost

předložka

V žádné koupelně, tedy i té vaší, by neměla chybět koupelnová předložka, která není jen pouhou ozdobou vašeho interiéru. V koupelně trávíte poměrně hodně času a neubráníte se tam mokré podlaze. Koupelnová předložka zajišťuje komfort, ale zároveň může sloužit i jako bezpečnostní prvek.

Komfort za všech okolností

Došlapovat na hřejivý a teplý povrch oceníte hlavně ve chvílích, kdy budou vaše kachličky studit do nohou. Koupelnovou předložku je dobré si pořídit nejen pod umyvadlo, ale i před vanu, když vylézáte ven po koupeli. Právě mokré kachličky mohou být kluzké a nebezpečné.

předložka

Foto: Pixabay

Jaké typy koupelných předložek na trhu seženete

V dnešní době se nabízí hned několik možných druhů předložek, které lze variabilně kombinovat i s ostatními prvky ve vaší koupelně. Koupelnové předložky dnes seženete ve všech možných barevných odstínech. Předložky se navíc přizpůsobí i svým tvarem a velikostí, se kterou je nutné při zařizování koupeny operovat. Ve většině případů lze koupelnové předložky i snadno udržovat.

Koupelnové předložky s protiskluzovým povrchem vás snadno ochrání před pádem. Volte proto raději ty, které mají pogumované rubové strany. U některých najdete i nalepené silikonové pásky, které na povrchu podlahy také dobře drží. Předložka díky tomuto protiskluzovému materiálu neklouže a nehne se ani o centimetr z místa. Vám tak zajistí bezpečí.

Z jakého materiálu lze vybrat

Koupelnové předložky můžete sehnat ve všech různých designech. Ať už si vybere tu, která má vysoký vlas nebo měkčí povrch, vždy bude nejvíce záležet na tom, jak se bude hodit i k ostatním prvkům vaší koupelny. Výběr je proto na vás. Neváhejte si ale vybírat také ty, které lze snadno prát a udržet v čistotě.

Zdroje informací: https://koupelny-wc.bydleniprokazdeho.cz/vybaveni-koupelen-a-wc/koupelnove-predlozky-jak-vybirat.php

https://babinet.cz/clanek-31732-styl-a-pohodli-pro-vasi-koupelnu-jak-vybrat-koupelnovou-predlozku.html

Náhledové foto: Pixabay

Stylové bydlení je skvělé. Vím o něm hodně a chci se o to podělit.