Scheppach HC 24

Kompresor Scheppach HC 24

Mít doma kvalitní olejový kompresor je doslova výhrou, a proto není od věci se po některém z nich podívat. Zajímavou volbou je kompresor Scheppach HC 24. Právě na něj se zaměříme mnohem podrobněji v následujícím textu. Rozhodně se nejedná o nijak drahý přístroj, který by byl cenově nedostupný. Na druhou stranu jeho ceně do značné míry odpovídají i vlastnosti, jimiž disponuje. Buďme ale konkrétnější a přistupme k takové malé recenzi na tento přístroj.

Základní charakteristika kompresoru Scheppach HC 24

Tento olejový kompresor má napájení na 230 V a celkový příkon 1 500 W. Spolehnout se můžete i na celkové množství litrů nasávaného vzduchu, jež je stanoveno na 220. Maximální dodávané množství vzduchu činí 160 litrů. Maximální tlak tohoto kompresoru je 8,9 barů. Objem tlakové nádoby 24 litrů činí z tohoto přístroje ne příliš velkou věc, která se vám do dílny anebo garáže pohodlně vejde. Velkou výhodou je přítomnost dvou výstupů na vzduch. Mazání olejové pumpy bez problémů pomůže ke zvýšení výdrže celého přístroje.

Další výbava kompresoru

Vynikající je i další výbava tohoto kompresoru, která pojímá především manometr vzdušníku anebo manometr pro kontrolu pracovního tlaku. Vynikající je třeba tlakový ventil, spínač, anebo zpětný či pojistný ventil. Výborná jsou i pojezdová kola a také rukojeť, která dokáže pomoct při jakémkoli převozu samotného přístroje.

Příslušenství tradičně zdarma

Pokud si pořídíte kompresor Scheppach HC 24, budete se moci spolehnout i na celou řadu příslušenství zcela zdarma. Dostat byste měli také olej Scheppach 1 litr. Kompresor samotný vás rozhodně nezklame. Ostatně je určen i do dílenského a profesionálního provozu. Čas od času je třeba pouze kontrolovat stav oleje a některé další běžné záležitosti týkající se přístroje.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *