Komplexní služby v oblasti zdvíhacích zařízení

Stavba mnohých budov je spojena se zdvíhací technikou. Ostatně i v případě bungalovu je mnohdy zapotřebí menšího jeřábu anebo nějaké jiné zdvihací techniky. Pokud i vy potřebujete na stavbu rodinného domu aneb třeba i sídla společnosti či jiné budovy zdvíhací techniku, měli byste vsadit na vysokou kvalitu za solidní ceny. Výbornou volbou je společnost Jokr, která se zabývá komplexními službami v oblasti zdvihacích zařízení. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se jak na výhody této společnosti, tak i na portfolio služeb, jež tento výrobce zdvíhací techniky nabízí.

Výrobce zdvíhací techniky s tradicí

Společnost Jokr- montáže s.r.o. byla založena v roce 2010. Její jednatel Jiří Krýsl ale podnikal v tomto oboru pod svým jménem již od roku 1991. Hlavní náplní práce této společnosti je řešení komplexních dodávek a služeb v oblasti zdvíhací techniky. Hlavní činností této společnosti je výroba a revize jeřábů a zdvíhacích zařízení. Samozřejmostí je poskytování veškeré dokumentace spojené s těmito zařízeními. Společnost Jokr se může pochlubit i mezinárodním certifikátem ČSN EN ISO 9001:2009.

Vyberte si zdvihací zařízení dle potřeby

U společnosti Jokr si můžete vybrat různé jeřáby a zdvíhací zařízení. Jedná se zejména o mostové jeřáby a také o jeřáby sloupové. Jinak také společnost Jokr vyrábí drážky pro elektrické kladkostroje a speciální uchopovací prostředky. Pokud budete potřebovat montážní plošiny pro vysokozdvižné vozíky, pak není problém je právě u této společnosti zakoupit.

Revizní, servisní a školící činnost

Mezi základní služby, které společnost Jokr nabízí, patří revize zdvihacích zařízení a jeřábů. Jedná se přitom prakticky o jakoukoli zdvíhací techniku. Velkou výhodu představuje i možnost školení jeřábníků, jež se také v nabídce této společnosti nachází. Využít je ale možné i školení vazačů anebo zaškolení obsluhovatelů. V neposlední řadě jsou k dispozici i zaškolení provozní techniky zdvihacích zařízení a zaškolení zodpovědných osob zdvihacích zařízení.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *