Kdy se vyplatí upřednostnit stavebniny před hobby markety?

Pustili jste se do přestavby stávajícího nebo do stavby nového bydlení? Ať už máte v plánu rekonstrukci nebo jiné činnosti související se stavebními úpravami interiéru či exteriéru, máme pro vás dobrou radu. V souvislosti s nákupem stavebního materiálu se vyplatí navštívit levné stavebniny a nikoliv hobby market. Na první pohled sice hobby markety nabízí více zboží a akční ceny, nicméně po bližším průzkumu zjistíte, že vás zboží v klasických stavebninách vyjde mnohem levněji.

Regály v hobby marketech jsou plné, ale sortiment není tak rozsáhlý

V hobby marketech je nepřeberné množství zboží, jenomže i přesto budete muset činit určité kompromisy. Jak tomu rozumět? Porovnání hobby marketu a stavebnin je stejné, jako tomu je v případě supermarketu a specializované prodejny. V supermarketu nakoupíte vše od jídla až po sportovní potřeby, ale výběr nebude tak široký jako v prodejně, která se zabývá čistě prodejem sportovního náčiní.

nasdum_eu_hamax_cz_01

A co se týče stavebního materiálu, na kompromisy není místo. Neměli byste se spokojit s produktem, který nevyhovuje vašim specifickým potřebám, a to jen proto, že v hobby marketu nenabízí lepší variantu.

Dalším pádným argumentem pro nákup ve stavebninách je kvalifikace prodejce a schopnost zákazníkovi poradit. V hobby marketech sice pracují vstřícní zaměstnanci, ale většinou sortimentu příliš nerozumí. Zeptejte se jich na rozdíl mezi UD a CD profily nebo jak vypadá fartáč… Stačí však navštívit stavebniny Praha a zaručeně neodejdete s prázdnou.

nasdum_eu_hamax_cz_02

Ve stavebninách Hamax najdete vše od A do Z a ušetříte

Na závěr jsme si nechali konkrétní tip na stavebniny, které nabízí kompletní sortiment zdících a izolačních materiálů, barvy a laky, sádrokarton, stavební dřevo, pracovní nástroje, pomůcky a další související sortiment. Vše ve špičkové kvalitě a za velmi příjemné ceny. Stačí se vydat do Prahy 5 a navštívit stavebniny HAMAX. Kontaktní údaje a další informace o zboží najdete na www.hamax.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *