Je libo rozkládací jídelní stůl? Vyzkoušejte kvalitní masiv z Česka

Masivní jídelní stůl je základem každé moderní domácnosti. Jíme na něm, trávíme u něho večery s drahou polovičkou nebo s přáteli. Masivní jídelní stoly jsou praktické a na pohled vypadají skvěle. Díky tomu se hodí také na chalupu, do hotelů nebo restaurací. Ideální kus nábytku pro každodenní stolování na úrovni.

Plnohodnotné využití je zajištěno díky rozkládacímu systému, se kterýmpohodlně usadíte také větší společnost, aniž byste byli výrazně omezováni prostorem místnosti. Jednoduše vysunete postranní desky a okamžitě získáte další místa. Během oslavy narozenin nebo večírku budete mít všechny své blízké u jednoho stolu. Poté opět zasunete desky a vrátíte stůl do původního rozměru.

 Rozkládací stůl náhled

Masivní rozkládací stoly od českého výrobce Rott

Pro kvalitní rozkládací jídelní stoly přitom nemusíte jezdit vůbec daleko. Již od roku 1990se firma Rott Design, se sídlem v obci Hromnice a s prodejnou v Praze, zaměřuje na výrobu jídelních masivních stolů s rozkládacím systémem. Rodinná firma se postupem času vypracovala na uznávaného exportéra do zahraničí, ale své místo zaujímá také na českém trhu.

Dřeviny z Německa a Itálie

Díky prvotřídním dřevinám zejména z Německa a Itálie Rott Design produkuje masivní stoly té nejvyšší kvality. Masivní jídelní stoly se vyrábějí z 3 druhů dřevin:

  • masivní dubový stůl
  • masivní bukový stůl
  • masivní stůl ořech

 Rozkládací stůl

Desky a nohy stolů

Vlastnosti dubového dřeva se skvěle hodí také pro váš stůl, jeho pevnost a odolnost proti vlhkosti ho předurčují i pro venkovní využití.

Masivní bukový stůl vypadá prostě skvěle a hodí se do každé místnosti, jeho vlastnosti, pevnost a pružnost se ideálně hodí na výrobu nábytku.

Díky použitému ořechovému dřevu získá váš masivní rozkládací stůl jedinečný vzhled a design. I přes svoji pevnost a tvrdost se dobře zpracovává.

Přírodní a zcela ekologické materiály, díky kterým vaše kuchyně získá ten správný šmrnc.

Nohy stolu jsou minimálně vsunuty pod úroveň hlavní desky, a tak vniká elegantní vzezření a ten správný dojem z luxusního masivního stolu.

 Noha stolu

Výsuvný systém masivních rozkládacích stolů

Díky výsuvnému systému získáte okamžitě prostor pro jakoukoli návštěvu nebo během oslav. Desky výsuvného systému zajišťují jednoduchou manipulaci a snadnou obsluhu.

 KUlatý stůl

Povrchové úpravy masivních jídelních stolů

Díky širokému spektru povrchových úprav a použitého druhu dřeva vznikají unikátní kombinace a celkový originální vzhled každého rozkládacího stolu. Vyberte si z bohaté nabídky Rott Design, unikátní a stylový nábytek, který vám každá návštěva bude závidět.

Povrchová úprava

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

One Ping

  1. Pingback: Rozkládací Jídelní Stůl | Asweb.info

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *